پربازدیدترین ها

کد خبر: 222920 ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :

شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی قاطعانه عمل کند / مردم در انتخاب نمایندگان اصلح دقت کنند / لزوم رفع مشکلات پروژه های گازرسانی به مناطق روستایی شهرستان

بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت : شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی قاطعانه عمل کرده و دقت لازم را انجام دهد .

شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی قاطعانه عمل کند / مردم در انتخاب نمایندگان اصلح دقت کنند / لزوم رفع مشکلات پروژه های گازرسانی به مناطق روستایی شهرستان

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سرپلذهاب با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبان حضور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در گام اول کسانیکه شرایط نام نویسی داشته باشند می توانند نام نویسی کرده و در گام دوم بررسی صلاحیت نامزدها می باشد که از سوی شورای نگهبان انجام می گیرد.


وی افزود : از شورای نگهبان انتظار می رود که در بررسی صلاحیت نامزدهای نام‌نویسی کرده با اقتدار و قاطعیت تمام عمل کرده و دقت لازم را بنماید.
خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : نظارت شورای نگهبان نظارت استصوابی است و باید ناظر بر تمام مراحل تصمیم گیری انتخابات باشد.
فاطمی نسب خاطرنشان کرد : شورای نگهبان ناظر بر حسن برگزاری انتخابات از چرا که عدم وجود نظارت دقیق ممکن است منجر به بروز تخلفات از سوی دستگاه اجرایی یا بازیگران عرصه انتخابات گردد.
 امام جمعه شهرستان از آن داشت گام سوم انتخابات رای گیری و انتخاب اصلح است که توسط مردم انجام می گیرد.
ایشان درادامه به ۱۶ آذر روز دانشجو اشاره کردوگفت : ولایتمداری ، بصیرت سیاسی و دینی و روحیه انقلابی از ویژگی‌های بارز دانشجویان ایران اسلامی است.
وی افزود : دانشجوی انقلابی و ولایتمدار باید دارای قدرت تحلیل سیاسی باشد و فریب دشمن را نخورد.
 خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : دشمنان انقلاب امروز بعد از شکست در آشوب‌های اخیر به دنبال فتنه انگیزی در ایامی که متعلق به دانشجواست می باشند و لذا هم مردم و هم دانشجویان عزیز باید هوشیار باشند.
فاطمی نسب در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات برخی از روستائیان اشاره کردوگفت : امروز برخی از روستاهای شهرستان در خصوص بحث گازرسانی به روستاها دارای مشکلاتی هستند که لازم است مسئولین محترم استانی و شهرستانی در این زمینه برای رفع مشکلات مردم روستایی اهتمام بیشتری نمایند.
وی ادامه داد :  روستای آیینه از جمله روستاهایی است که پنج سال از شروع عملیات گازرسانی به آن می‌گذرد اما همچنان مردم از نعمت گاز محروم هستند لذا انتظار می رود که مسئولین مربوطه در خصوص تسریع در تکمیل این پروژه وسایر پروژه های گازرسانی روستایی اقدامات لازم را انجام دهند.
ایشان در بخش پایانی سخنان خود به سالروز وفات کریمه اهل بیت اشاره کردواظهارداشت : حضرت فاطمه معصومه(س) به قدری در نزد خداوند متعال جایگاه ویژه ای دارد که خداوند مقام شفاعت را به ایشان عنایت فرموده است .
وی افزود : هجرت تمدن‌ساز حضرت معصومه(س)  به شهر قم به قدری مهم است که امام صادق علیه السلام بشارت وجود با برکت حضرت معصومه(س) را قبل از میلاد امام کاظم علیه السلام داده و می‌فرمایند: به یمن هجرت ایشان قم ،حرم ما اهل بیت و به مثابه کوفه ای دیگر مرکز تولید فرهنگ ناب و بسط و نشر جهانی آن و زمینه ساز ظهور امام عصر عجل الله خواهد بود.