پربازدیدترین ها

کد خبر: 222919 ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴

فرماندار سرپلذهاب:

هیئت اجرایی و نظارت انتخابات پایگاه امین مردم در صیانت از آرای عمومی خواهدبود / لزوم تعامل مناسب هیئتهای اجرایی و نظارت برانتخابات شهرستان

بازی دراز1404: فرماندار سرپلذهاب با تاکید بر لزوم تعامل مناسب هیئتهای اجرایی و نظارت برانتخابات شهرستان گفت : هیئت اجرایی و نظارت بر انتخابات پایگاه امین مردم در صیانت از آرای عمومی خواهد بود .

هیئت اجرایی و نظارت انتخابات پایگاه امین مردم در صیانت از آرای عمومی خواهدبود / لزوم تعامل مناسب هیئتهای اجرایی و نظارت برانتخابات شهرستان

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در جلسه هیئت اجرایی و نظارت انتخابات شهرستان  اظهارداشت : هیئت اجرایی ونظارت برانتخابات شهرستان پایگاه امین مردم در اجرای انتخابات آینده خواهدبود واز آرای مردم صیانت خواهد کرد .

وی افزود : نظام مقدس جمهوری اسلامی براساس رای مردم و همه پرسی عمومی اداره میشود.

ایشان بابیان اینکه ما ثابت کرده ایم که نظامی پایبند به انتخابات هستیم ادامه داد: انقلاب اسلامی از بدو پیروزی خود قانون آن به همه پرسی عمومی گذاشته شد و ۹۸ درصد مردم به تثبیت و حمایت از انقلاب رای دادند و امروز نیز مسئولیتهای مهم وسنگرهای مدیریتی حساس کشور براساس همان همه پرسی و بارای مردم انتخاب می شوند.


فرماندار شهرستان اذعان داشت :  ما ۴۰ سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی را با همین منوال وبراساس اصل ششم قانون اساسی گذرانده ووارد گام دوم انقلاب اسلامی شده ایم.
وی خاطرنشان کرد : شهرستان سرپلذهاب در کمال وحدت واتحاد همگون و همدلی که زبانزد همگان است در این ۴۰ ساله انقلاب در تمامی موضوعات مهم کشور در صحنه حاضر بوده است.
ایشان باتاکید برلزوم برگزاری انتخابات سالم اظهارداشت : مردم در برگزاری انتخابات از هیئت اجرایی و نظارت انتخابات انتظار دارند که انتخاباتی سالم را برگزار کرده و از آرای آنها صیانت کنند .

جمالی نیا تصریح کرد : تعامل مناسب میان هیئت اجرایی و هیئت نظارت در اجرای انتخابات بسیار مهم است وباعث می شود که تمام مراحل انتخابات به درستی انجام شود.

در ادامه این جلسه  اعضای اصلی و علی البدل هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان سرپل‌ذهاب انتخاب شدند

 در این انتخابات احمد صیدی ،‌اکبر رضائی تبار،‌رمضان حیدری، عبدالرضا محمدی ،‌ اسماعیل حیدری،‌ فرمان کاکاخانی،‌علی اکبر رضایی،‌روح اله نجفی
 به عنوان اعضای اصلی و همچنین آقایان ‌کیومرث یاری نژاد،‌احمد سلیمی،‌حسین محمدی،‌قربانعلی کرمی،‌مصطفی عسکری به عنوان اعضای علی البدل هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سرپلذهاب انتخاب شدند.