پربازدیدترین ها

کد خبر: 222876 ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱

برگزاری اولین جلسه ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی درشهرستان سرپل ذهاب

بازی دراز1404: جلسه شورای پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی شهرستان سرپلذهاب با حضور رئیس دادگستری شهرستان و اعضای این جلسه در محل سالن جلسات دادگستری سرپلذهاب برگزار شد.

برگزاری اولین جلسه ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی درشهرستان سرپل ذهاب

به گزارش بازی دراز، رئیس دادگستری سرپل ذهاب نریمان شفیعی در این جلسه گفت: انتخابات یکی از مولفه های نظام مردم سالاری دینی ،مظهر حماسه سیاسی و اقتدار و امنیت کشور و اراده ملت و نمایش عمومی است.

وی افزود: به سبب اهمیت و حساسیت این رویداد که در کشور وجود دارد، دشمنان خارجی و عوامل داخلی تمام توان و قوام خود را بکار خواند گرفت تا فضای امن و سالم انتخابات ،ناسالم و ناامن جلوه دهند و انتخابات با چالش روبرو کنند.

وی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات ناشی از اثبات قدرت جمهوری اسلامی در جلب اعتماد عمومی و علاقمندی و وفاداری مردم نسبت به نظام و انقلاب و رهبر معظم و ولایت فقیه می باشد.

شفیعی بیان کرد: یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از اهمیت بالایی برخورداراست به جهت اینکه نخستین دوره مجلس پس از 40سالگی انقلاب است و سنگ بنای عملیاتی کردن گام دوم انقلاب است که به گذاشته می شود.

رئیس دادگستری شهرستان سرپل ذهاب ضمن تاکید بربکارگیری تمام توان برای جلوگیری از جرم تخلفاتی گفت: ارتقای شورانتخاباتی و حضور حداکثری مردم در انتخابات از اهداف مهم است.

وی به تبلیغات زودهنگام انتخابات اشاره کرد و گفت: پیشگیری از تبلیغات زودرس انتخاباتی از طریق توجیه، ارشاد و هشدار به تشکل‌ها و احزاب و اشخاص حقیقی و حقوقی به عنوان یکی از اولویت های ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی کشور است و پایش و رصد مستمر تحرکات و تبلیغات زودرس انتخاباتی توسط دیده بانان پیشگیری (مردمی) و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی مورد توجه قرارمی گیرد.