5. آذر 1398 - 13:08   |   کد مطلب: 222807
بازی دراز1404: امام جمعه، فرمانده سپاه ،مسئول کانون بازنشستگان سپاه سرپلذهاب و فرمانده حوزه شهری امام رضا(ع) با فرماندهان و بازنشستگان سپاه ناحیه سرپل ذهاب دیدار کردند.

به گزارش بازی دراز، 

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج امام جمعه، فرمانده سپاه ،مسئول کانون بازنشستگان سپاه سرپلذهاب و فرمانده حوزه شهری امام رضا(ع) با فرماندهان و بازنشستگان سپاه ناحیه سرپل ذهاب دیدار کردند.

 

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب در این دیدار گفت: تفکر و ایده بسیجی زمانی جوابگو خواهد بود که همه با هم برای پیشرفت انقلاب اسلامی در صحنه حضور فعال داشته باشیم و اجازه هیچ‌گونه سوءاستفاده‌ای به دشمنان نظام ندهیم.

 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب  افزود: شما بازنشستگان پشتوانه نظام جمهوری اسلامی هستید و ما به وجود تک‌تک شما افتخار می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب در ادامه گفت: امروز تجربیات با ارزش این بزرگواران چراغ راه جوانان آینده‌نگر این مرز و بوم است و بدون شک باید از این ثروت با ارزش‏ استفاده شود.

 

سرهنگ نوروز اکبری تصریح کرد: ازنشستگان با حضور پر رنگ خود در تمام صحنه‌ها و با به‌کارگیری تجربیات خود در پیشبرد اهداف انقلاب و پیشرفت توسعه اجتماعی جامعه نقش بسیار مهمی دارند.

 

گفتنی است درپایان این دیدارها ازتعدادی ازخانواد‌های بازنشستگان سپاه شهرستان سرپل ذهاب تجلیل به عمل آمد.

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها