پربازدیدترین ها

کد خبر: 222807 ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج صورت گرفت؛

دیدارامام جمعه ومسئولین شهرستان سرپل ذهاب با بازنشستگان سپاه پاسداران

بازی دراز1404: امام جمعه، فرمانده سپاه ،مسئول کانون بازنشستگان سپاه سرپلذهاب و فرمانده حوزه شهری امام رضا(ع) با فرماندهان و بازنشستگان سپاه ناحیه سرپل ذهاب دیدار کردند.

دیدارامام جمعه ومسئولین شهرستان سرپل ذهاب با بازنشستگان سپاه پاسداران

به گزارش بازی دراز، 

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج امام جمعه، فرمانده سپاه ،مسئول کانون بازنشستگان سپاه سرپلذهاب و فرمانده حوزه شهری امام رضا(ع) با فرماندهان و بازنشستگان سپاه ناحیه سرپل ذهاب دیدار کردند.

 

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب در این دیدار گفت: تفکر و ایده بسیجی زمانی جوابگو خواهد بود که همه با هم برای پیشرفت انقلاب اسلامی در صحنه حضور فعال داشته باشیم و اجازه هیچ‌گونه سوءاستفاده‌ای به دشمنان نظام ندهیم.

 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب  افزود: شما بازنشستگان پشتوانه نظام جمهوری اسلامی هستید و ما به وجود تک‌تک شما افتخار می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب در ادامه گفت: امروز تجربیات با ارزش این بزرگواران چراغ راه جوانان آینده‌نگر این مرز و بوم است و بدون شک باید از این ثروت با ارزش‏ استفاده شود.

 

سرهنگ نوروز اکبری تصریح کرد: ازنشستگان با حضور پر رنگ خود در تمام صحنه‌ها و با به‌کارگیری تجربیات خود در پیشبرد اهداف انقلاب و پیشرفت توسعه اجتماعی جامعه نقش بسیار مهمی دارند.

 

گفتنی است درپایان این دیدارها ازتعدادی ازخانواد‌های بازنشستگان سپاه شهرستان سرپل ذهاب تجلیل به عمل آمد.