پربازدیدترین ها

کد خبر: 222798 ۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳

راهپیمایی بصیرت و ولایتمداری مردم در سرپلذهاب / محکوم نمودن آشوبگری و اغتشاش و دفاع از نظام و انقلاب ورهبری

بازی دراز1404: راهپیمایی بصیرت و ولایتمداری مردم در سرپلذهاب برگزار شد و با محکوم نمودن آشوبگری و اغتشاش و دفاع از نظام و انقلاب ورهبری به خیابان ها آمدند

راهپیمایی بصیرت و ولایتمداری مردم در سرپلذهاب / محکوم نمودن آشوبگری و اغتشاش و دفاع از نظام و انقلاب ورهبری

به گزارش بازی دراز، امام‌جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم گفت: امروزه همه ما با حضور راهپیمایی اگرچه مشکلات برما تحمیل می شود و همچنان درد سختی ها و گرانی ها احساس میکنیم یک لحظه متوجه شویم که دشمن به دنبال این است نظام و اسلام را خدشه دار کنند این اجتماع به این بزرگی را شکل می دهیم.

وی افزود: دشمنان بدانند که هر غلطی بخواهند بکنند و هرحرکتی علیه این نظام انجام دهند ،هوشیاری مردم،اقوام ایران اسلامی با مذاهب مختلف به شما اجازه ندادند یک حرکتی بر علیه نظام انجام بدهید.

وی تصریح کرد: دشمنان بدانند پشت سرولی فقیه هستیم از انقلاب و نظام دفاع می کنیم، امروزه به عشق رهبر،شهدا و وطن و سرپلذهاب جمع شدند و اجازه نخواهیم نداد هیچ اجنبی و اوباشی به اسلام لطمه وارد کند.

فاطمی نسب گفت: دشمنان با ناامن کردن نظام و انقلاب در سال ۷۸ کوی دانشگاه راه انداختند،در سال ۸۸ انتخابات تقلب خواندند و در سال ۹۸ گرانی بنزین مطرح کردند.

وی افزود: اغتشاشات و آشوب های اخیر که نمونه آن در سرپلذهاب بصورت اجتماع پراکنده رخ داد،حاصل ده سال اتاق فکر جبهه ابری غربی آمریکایی بود و صاحب نظران سیاسیون آمریکا،اسرائیل و عربستان خبیث بود که خواستند آشوب ها را به داخل کشور بکشانند.

امام جمعه شهرستان گفت: دشمنان بدانند قدرت های جهانی به چالش می کشانیم ،با حضور بسیج،سپاه،ارتش،نیروهای نظامی و انتظامی و سربازان گمنام امام زمان.عج. در اوج آمادگی هستیم و یک عده آشوبگر نمیتوانند به نظام ضربه بزنند.

وی در پایان خطاب به مسئولین به مسئله گرانی اشاره کرد و گفت: مردم با ولی فقیه ۴۰ سال ایستادند و جان خود گذشتند تا پرچم اسلامی برافراشته بماند لذا باید سران سه قوه مشکلات معیشتی مردم را درک کنند و راهگشا باشند.