پربازدیدترین ها

کد خبر: 222792 ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲

ویژه برنامه چهل چراغ بسیج به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج به فرمان امام (‌ره) در سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز۱۴۰۴:ویژه برنامه چهل چراغ بسیج به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج به فرمان امام (‌ره) با حضور امام جمعه ،‌فرماندار ،‌مسئولین و بسیجیان در سپاه ناحیه سرپلذهاب برگزار شد.

ویژه برنامه چهل چراغ بسیج به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج به فرمان امام (‌ره) در سرپلذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، امام جمعه شهرستان سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم گفت: رسالت سنگین در بین مردم و جامعه روشنگری و تبیین فرمایشاتمقام معظم رهبری مدظله العالی است که باید برای عملی کردن آن تلاش کنیم. وی افزود: دشمن به دنبال این است با هر حربه و جنگ و تحریم،تهدید ،ترور و اغتشاش به انقلاب اسلامی ضربه وارد کند و به انقلاب بسیجی خدشه وارد کند. وی تصریح کرد: در فتنه های اخیر و آشوب های برپا شده به واسطه نقشه های دشمنان در کشور،نیروهای سپاه پاسداران و نیروی انتظامی نقش مهم و امنیتی داشتند و این فتنه به تدبیر رهبر و نقش این نیروها خاموش شد.


وی در پایان به حضور در راهپیمایی و اعلام انزجار و نفرت از دشمن تاکید کرد و گفت: فردا با حضور در راهپیمایی به دشمن ثابت خواهیم کرد که با تفرقه افکنی نمیتوانند خلعی در اراده فولادی مردم ایجاد کنند و آماده جانفشانی در راه انقلاب و نظام هستیم و این افتخار بسیجیان است. فرماندار سرپل ذهاب محبت جمالی نیا در ادامه رمز موفقیت کشور حضور و دفاع بسیجیان از مرز و بوم در دوران جنگ تحمیلی و حفظ امنیت کشور تاکنون عنوان کرد. وی افزود: بسیج در حفظ امنیت و دفاع از خاک و آب کشور خط قرمزی است و امروزه ثبات امنیتی کشور زبانزد مجامع بین المللی است که با پشتوانه بسیجیان در تمام اقشار توانسته است اقتدار نظام را حفظ کند. وی مشارکت بسیج در بازسازی شهر سرپلذهاب بعد از وقوع زلزله، مهم برشمرد و گفت: بسیج کلمه شجره طیبه بهشتی است که خداوند نصیب این ملت کرده است. وی گفت: بسیج افتخار این نظام و این ملت است و پرچمدار این بوده و ثبات چهل سالگی بسیج به میمنت این بسیج است. جمالی نیا در پایان گفت: امید است با زنده نگه داشتن آرمان های انقلاب و پیرو فرمایشات حکیمانه رهبر خط مشی های بسیج روز به روز جامعیت بخشیم.