پربازدیدترین ها

کد خبر: 222759 ۱۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷

۱۷هزار کارت سوخت در پست کرمانشاه معطل است

مدیرکل پست کرمانشاه اعلام کرد که ۱۷ هزار کارت سوخت هم‌اکنون به دلیل تغییر آدرس یا تغییر مالکیت خودرو در شعب پست استان معطل است.

۱۷هزار کارت سوخت در پست کرمانشاه معطل است

به گزارش بازی دراز، 

«حمیدرضا فتاح» روز شنبه در گفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۲ هزار مورد کارت سوخت خودروهای بنزینی و دیزیلی توسط پست استان کرمانشاه بین متقاضیان توزیع خواهد شد.

وی در رابطه با کارت های سوخت معطله گفت: ۱۷ هزار کارت سوخت به دلیل تغییر آدرس و تغییر در مالکیت خودروها در اختیار شعب پست استان قرار دارند که مالکان آنها می توانند با در در دست داشتن کارت ملی، کارت خودرو و سند مالکیت خودرو برای دریافت آنها اقدام کنند.

مدیرکل پست استان کرمانشاه با بیان اینکه افراد برای پیگیری کارت سوخت خود می توانند به درگاه های الکترونیک پست و درگاه الکترونیک epolic.ir مراجعه کنند، توضیح داد: متقاضیان می توانند در درگاه epolic.ir مشخصات خودرو خود را وارد کرده و وضعیت صدور کارت سوخت خود مطلع شوند.

فتاح افزود: در صورت صدور کارت سوخت در همان سایت می توانند به درگاه پست مراجعه کنند و از آخرین وضعیت کارت سوخت خود برای ارسال با خبر شوند. در صورتی که کارت سوخت متقاضیان جز کارت سوخت های معطله باشد می توانند از همین طریق متوجه شوند که کارت در کدام شعبه پستی قرار دارد.

مدیرکل پست استان کرمانشاه گفت: در شهر کرمانشاه شعب پست شریعتی، شهید قندی و شهید پدرام کار تحویل کارت سوخت های معطله را از هشت صبح تا ساعت ۱۶ انجام می دهند.

فتاح از مردم خواست که به منظور جلوگیری از ازدحام در شعب پس پیش از مراجعه با استعلام از درگاه های الکترونیک از آخرین وضعیت کارت سوخت های خود باخبر شوند.