پربازدیدترین ها

کد خبر: 222758 ۱۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷

سهمیه سوخت خودروهای فاقد کارت محفوظ است

مدیرعامل شرکت توزیع و پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه اعلام کرد: سهمیه افرادی که تاکنون کارت سوخت خود را دریافت نکرده‌اند، محفوظ است.

سهمیه سوخت خودروهای فاقد کارت محفوظ است

به گزارش بازی دراز، 

«فریدون یاسمی» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آغاز سهمیه بندی بنزین در کشور گفت: اشخاصی که تاکنون کارت سوخت خودروهای خود را دریافت نکرده اند به منظور جلوگیری از متضرر شدن هرچه سریع تر اقدام کنند.

وی با بیان اینکه این افراد باید به پلیس بعلاوه ۱۰ و پست برای دریافت کارت خود مراجعه کنند، گفت: سهمیه سوخت افرادی که تاکنون برای دریافت کارت اقدام نکرده اند محفوظ است و در کارت های آنان ذخیره خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی عنوان کرد: تا ۶ ماه سهمیه یارانه ای بنزین در کارت های سوخت خودروها ذخیره خواهد شد.

یاسمی اظهارداشت: از امروز (شنبه ۲۵ آبان ماه) تا پایان روز شنبه (سی ام آذر ماه) چهار رقم آخر سمت راست کد ملی شخصی که نامش در پشت کارت سوخت درج شده، به عنوان رمز کارت سوخت شخصی، علاوه بر رمز جاری کارت سوخت معتبر است.

۱۷هزار کارت سوخت در پست کرمانشاه معطل است

مدیرکل پست کرمانشاه نیز امروز در گفت وگو با ایرنا اعلام کرد که ۱۷ هزار کارت سوخت به دلیل تغییر آدرس یا تغییر مالکیت خودرو در شعب پست استان معطل هستند.

حمیدرضا فتاح با بیان اینکه افراد برای پیگیری کارت سوخت خود می توانند به درگاه های الکترونیک پست و درگاه الکترونیک epolic.ir مراجعه کنند، توضیح داد: متقاضیان می توانند در درگاه epolic.ir مشخصات خودرو خود را وارد کرده تا از وضعیت صدور کارت سوخت خود مطلع شوند.

وی افزود: در صورت صدور کارت سوخت در همان سایت می توانند به درگاه پست مراجعه کنند و از آخرین وضعیت کارت سوخت خود برای ارسال باخبر شوند.

مدیرکل پست توضیح داد: در صورتی که کارت سوخت متقاضیان جز کارت سوخت های معطله باشد می توانند از همین طریق متوجه شوند که کارت در کدام شعبه پستی قرار دارد.

فتاح گفت: در شهر کرمانشاه شعب پست شریعتی، شهید قندی و شهید پدرام کار تحویل کارت سوخت های معطله را از هشت صبح تا ساعت ۱۶ انجام می دهند.

وی از مردم خواست که به منظور جلوگیری از ازدحام در شعب پس پیش از مراجعه با استعلام از درگاه های الکترونیک از آخرین وضعیت کارت سوخت های خود باخبر شوند.