پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 222746 ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵

افزایش نرخ کرایه تاکسی نداریم/ منتظر ابلاغ سهمیه بنزین خودروهای آژانس و سرویس مدرسه هستیم

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه با اشاره به تعیین سهمیه بنزین برای خودروهای تاکسی، گفت: در همین راستا هیچ افزایشی در بحث نرخ کرایه تاکسی نخواهیم داشت و با تخلفات در این زمینه برخورد خواهد شد.

افزایش نرخ کرایه تاکسی نداریم/ منتظر ابلاغ سهمیه بنزین خودروهای آژانس و سرویس مدرسه هستیم

به گزارش بازی دراز، 

سهمیه بندی بنزین از روز گذشته (24 آبان)، گفت: در این بین سهمیه بنزین برای خودروهای تاکسی بصورت جداگانه در نظر گرفته شده که برای هر خودروی تاکسی دوگانه سوز 200 لیتر در ماه و برای تاکسی های تک سوز بنزینی 400 لیتر در ماه است.

وی افزود: با توجه به تعیین این سهمیه، هیچ تاکسی حق افزایش قیمت کرایه را نداشته و نرخ های کرایه تاکسی باید مانند گذشته دریافت شود.

سلیمانی با اشاره به فعالیت حدود هفت هزار تاکسی در سطح شهر، گفت: با توجه به بحث سهمیه بندی بنزین، گشت‎های نظارتی تاکسیرانی با شدت بیشتری فعالیت تاکسی‌ها را در بحث تخلفات احتمالی افزایش نرخ کرایه رصد می‌کنند و در سطح شهر در کنار گشت‌های محسوس، گشت‌های نامحسوس تاکسیرانی نیز فعال هستند.

این مسئول از شهروندان خواست تا هرگونه شکایت در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی را به سامانه 133 گزارش داده و یا با شماره 38246565 تماس بگیرند.

وی افزود: همچنین شهروندان می‌توانند شکایت خود را بصورت حضوری با مراجعه به "کیوسک تاکسیرانی" واقع در میدان آزادی ارائه کنند.

سلیمانی در خصوص نرخ کرایه خودروهای آژانس و سرویس مدرسه نیز گفت: فعلا برای این دو دسته خودروها سهمیه‌ای تعیین نشده، اما جلساتی در وزارت کشور برگزار شده و منتظر ابلاغ وزارت کشور در خصوص سهمیه این گروه خودروها هستیم و هرچه ابلاغ شود ما نیز در استان تابع آن هستیم، اما تا آن زمان این گروه خودروها نیز حق افزایش نرخ کرایه را ندارند.

به گفته مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه در حال حاضر 2400 خودروی آژانس و حدود دو هزار خودروی پلاک شخصی به عنوان سرویس مدرسه در سطح کرمانشاه فعال هستند.