پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 222731 ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳

خاطره ای از یک شب تلخ

دو سال است از خبر تلخ و ضایعه دردناک زلزله، لرزیدن ناگهانی زمین و ویرانی سقف‌ها بر سر مردم می‌گذرد .

خاطره ای از یک شب تلخ

به گزارش بازی دراز، 

طهماسبی مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب گفت : دو سال است از خبر تلخ و ضایعه دردناک زلزله، لرزیدن ناگهانی زمین و ویرانی سقف‌ها بر سر مردم در شامگاه خونین ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۹۶ می‌گذرد.

او گفت : دو سال است که از این حادثه هولناک می‌گذرد، اگر چه زمین لرزید و جغد فراق بر سر ویرانه‌های شهرمان نشست و در سوگ عزیزان دیار سرپل ذهاب ماتم زده شدیم، اما کادر بهداشت و درمان علیرغم آسیب منازل خود و سرگردانی خانواده و عزیزانشان و با وجود آسیب جدی به مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان از ابتدای زلزله، هیچگاه همشهریان آسیب دیده را تنها نگذاشتند و ۲۴ ساعته کوشیدند تا غم بیماری، جراحت و مصیبت را از چهره‌ها بزدایند و به توانبخشی مجروحان پرداختند.

طهماسبی افزود : در آن روز‌ها حضور عظیم نیرو‌های اورژانس، بالگرد، اتوبوس آمبولانس، آمبولانس، پزشک، پرستار و کمک‌های مردمی از سراسر کشور، نوید تسکین آلام مردم دیارمان را می‌داد.

او افزود : ما صبورانه در کنار مردم ایستادیم و سعی کردیم مرهمی بر زخم‌های آنان باشیم و ایمان داشتیم در پاییز غم، باز بهار محبت شکوفه خواهد داد و به شروع دوباره مردم غیور و دلاورمان ایمان داشتیم.

طهماسبی گفت : بیعت ما با مردم عزیزمان برای تسکین آلام و غم و درد و بیماری شان جاودانه خواهد ماند .