پربازدیدترین ها

کد خبر: 222720 ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲

مراسم عصرشعر و موسیقی درشهرستان سرپل ذهاب برگزارشد

بازی دراز1404: به مناسبت دومین سالگرد زلزله آبان ماه ۹۶عصر مراسم عصرشعر و موسیقی با حضور اصحاب فرهنگ ،هنر و رسانه شهرستان سرپل ذهاب در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزارشد.

مراسم عصرشعر و موسیقی درشهرستان سرپل ذهاب برگزارشد

به گزارش بازی دراز، شریفی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب دراین مراسم ضمن گرامیداشت یاد وخاطره جانباختگان زلزله ویرانگر سال ۹۶ و تبریک آغاز هفته ی وحدت، مطالبی پیرامون زلزله،خسارت های ناشی از آن و پیامدهای مثبتی که منجر به وحدت و همدلی ملت ایران و همدردی با مردم شهرستان بود بیان داشت و از ابراز محبت و کمک های نوع دوستانه ی ملت ایران تشکر کرد.
در ادامه تعدادی از شاعران خوش قریحه شهرستان سرپل ذهاب به مناسبت سالگرد زلزله آبان ماه ۹۶ به قرائت اشعار خود پرداختند و اجرای گروه های هنری «سرانه» به سرپرستی آقای فرخ یادگاری وتکنوازی ساز دیوان توسط آقای رضا بادامی  و همچنین تکنوازی آقای پویا فرجی از هنرمندان توانمند شهرستان سرپل ذهاب از دیگر بخش های این محفل شاعرانه بود.
در این مراسم همچنین آثار هنری آقای محمد پورکند و خانم خزایی که با زبان هنری و خلق تصاویری ارزشمند به یاد زلزله زدگان شهرستان سرپل ذهاب انجام داده بودند درمعرض نمایش قرار گرفتند.