پربازدیدترین ها

کد خبر: 222703 ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

مدیرکل بیمه دی :

اشاعه فرهنگ بیمه درجامعه یک نیاز مهم برای کشور است / رسالت بیمه تزریق آرامش خاطر به مردم است

بازی دراز1404: مدیرکل بیمه دی گفت : رسالت اصلی بیمه ها تزریق آرامش خاطر به مردم جامعه است و اشاعه فرهنگ بیمه از نیازهای مهم و ضروری کشور بشمار می رود.

 اشاعه فرهنگ بیمه درجامعه یک نیاز مهم برای کشور است / رسالت بیمه تزریق آرامش خاطر به مردم است

به گزارش بازی دراز، محمد رضا کشاورز در گفت وگو با خبرنگار ما اظهارداشت:اشاعه فرهنگ بیمه در جامعه یکی از موضوعات مهم و مورد نیاز کشور  است.

وی افزود: با همت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران روزی به نام روز بیمه در نظر گرفته شد که زنگ بیمه در مدارس کشور به صدا در آید.

مدیر کل بیمه دی تصریح کرد : مراسم به صدا در آمدن زنگ بیمه در مدارس کشور با هدف اشاعه فرهنگ بیمه و ورود این فرهنگ به داخل خانواده ها از طریق دانش آموزان انجام میگیرد.

کشاورز خاطر نشان کرد: رسالت اصلی بیمه ها در کشور تزریق آرامش خاطر در جامعه است لذا بیمه دی در این راستا علاوه بر ایجاد آرامش و نشاط در جامعه به دنبال دست یافتن به پدیده محبوب مشتریان شدن است و تلاش می کند که با ارائه خدمات مناسب و شایسته به مردم تصویر ذهنی خوبی از صنعت بیمه را در اذهان  عمومی ایجاد کند.

وی افزود: بیمه دی سومین بیمه ی برتر کشور است که افراد بسیاری را تحت پوشش داشته که خدمات بیمه ای مختلف خود را از بیمه دی دریافت می کنند.