پربازدیدترین ها

کد خبر: 222647 ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸

مدیر پارک علم و فناوری سرپلذهاب خبر داد :

افتتاح مرکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در شهرستان

بازی دراز 1404 : مدیر پارک علم و فناوری سرپلذهاب از افتتاح مرکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در شهرستان خبرداد .

افتتاح مرکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در شهرستان

به گزارش بازی دراز، ابراهیم باباخانی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : مرکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در شهرستان با نظارت وپشتیبانی نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان افتتاح و به بهره برداری رسید .
وی افزود : دراین مرکز افتتاح شده تعداد ۹ نفر اشتغالزایی می شود که شامل ۲نفر دانشجوی دکتری ، ۶ نفر کارشناسی ارشد و یک نفر کارشناس است .
رییس مرکز پارک علم و فناوری شهرستان اذعان داشت : در این مرکز خدمات تخصصی و پیشخوانی بخش کشاورزی با نظارت و پشتیبانی نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان ارائه گردیده و دیگر نیازی به مراجعه متقاضیان به مرکز استان نیست و باعث صرفه جویی در هزینه و وقت مردم می شود .
باباخانی افزود : خدماتی همچون صدور حواله سوخت، حواله کود،امور مرتبط با شماره گذاری ادوات کشاورزی ،استقرار سامانه ارجاع کار وسایر امور پیشخوانی و خدمات تخصصی همچون مشاوره فنی، بازدید کارشناسی، تهیه و تدوین طرح توجیهی، جی پی اس ونقشه برداری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف دراین مرکز به مردم ارائه خواهدشد.
وی تصریح کرد : این مرکز مرجع هماهنگی صدور مجوزهای گلخانه ای ، قارچ و دامپروری در شهرستان است بطوریکه ارجاع کار ،اخذ استعلامات ، خدمات فنی و مشاوره ای ،تشکیل پرونده ودرنهایت ارائه مجوز صادرشده از سازمان مهندسی به متقاضیان ارائه می گردد و ترکیب آن از تمام گرایشهای کشاورزی است .