پربازدیدترین ها

کد خبر: 222641 ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶

نایب رییس شورای شهرسرپلذهاب:

خدمات بخش درمانی و حوزه سلامت بهبود یابد / لزوم پرداختن به مسائل و مشکلات زلزله زدگان شهرستان

بازی دراز1404: سیدمجتبی با تاکید بر لزوم پرداختن به مسائل و مشکلات زلزله زدگان شهرستان گفت : خدمات بخش درمانی و حوزه سلامت شهرستان برای ارائه خدمت مناسب به مردم بهبود یابد .

خدمات بخش درمانی و حوزه سلامت بهبود یابد / لزوم پرداختن به مسائل و مشکلات زلزله زدگان شهرستان

به گزارش بازی دراز، سیدمجتبی در دیدار بااستاندار کرمانشاه اظهارداشت : خدمات بخش درمانی و حوزه سلامت شهرستان یکی از نیازهای مهم مردم است که لازم است برای ارائه خدمات بهتر به مردم بهبود یابد.

وی افزود : ایجاد پایگاه امداد و نجات هلال احمر در منطقه دشت ذهاب با توجه به بعد مسافت و پراکندگی جمعیت یک ضرورت است.
نایب رییس شورای شهرسرپلذهاب اذعان کرد : ایجاد کلینیک درمانی وابسته به تامین اجتماعی با توجه به پوشش قریب به چهل هزاری مردم سرپل ذهاب تحت بیمه تامین اجتماعی یکی از نیازهای شهرستان می باشد.
ایشان درادامه باتاکید برلزوم پیگیری مسائل ومشکلات زلزله زدگان گفت : لزوم اعطای وام تکمیلی 12 میلیونی برای هر واحد مسکونی نه هر ساختمان شهری و لزوم چشم پوشی از بدهی اقساط معوقه در روند اعطای وام تکمیلی 12 میلیونی برای کمک به اتمام بازسازی واحدهای نبمه تمام لازم و ضروری است.
جاسمی تصریح کرد : امهال وام ها وتسهیلات مردم دردستورکارمسئولین قرارگیرد چون با توجه به طولانی شدن پروژه بازسازی و گرفتاری های عدیده مردم توان بازپرداخت تسهیلات وجود ندارد.

وی ادامه داد : مستاجرین زلزله زده شهرستان در یک وعده شفاهی برای خانه دار شدن امیدوار گشته اند که امیدواریم تلاش ها در جهت تعیین تکلیف وضعیت مستاجران زلزله زده تداوم یافته و به نتیجه برسد.

ایشان درپایان بااشاره به کاهش اعتبارات دستگاههای اجرایی سرپل ذهاب و با توجه به گستردگی و دامنه طرح های کاری از جمله شهرداری و اداره آب فاضلاب ،امور آب و ... خواستار افزایش اعتبارات عمرانی شهرستان شد.