آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 222636 ۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

با حضورفرماندارشهرستان سرپل ذهاب انجام گرفت:

آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی به کودکان مهدکودک های شهرستان تحت پوشش بهزیستی

بازی دراز1404: آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی به کودکان مهدکودک های شهرستان در پارک نشاط توسط پلیس راهور شهرستان سرپل ذهاب صورت گرفت.

آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی به کودکان مهدکودک های شهرستان تحت پوشش بهزیستی

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا فرماندار سرپل ذهاب درحاشیه برگزاری این برنامه گفت: در راستای انعقاد تفاهم‌ نامه‌ای با محوریت ارتقای فرهنگ ترافیک با رعایت تمامی ضوابط و مقررات قانونی مابین اداره بهزیستی شهرستان و پلیس راهنمایی و رانندگی ، آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی به کودکان مهدکودک های شهرستان صورت گرفت.

جمالی نیا تصریح کرد: به همین منظور با حضور پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان ،کودکان مهدهای کودک تحت نظارت اداره بهزیستی، آموزشهای لازم را در خصوص آشنایی با علائم راهنمایی ورانندگی، طریقه عبور ازخیابان و چهار راهها، استفاده از چراغ راهنما و تماس با پلیس 110، را دیدند.

در این برنامه پلیس 110 درخصوص طریقه برخورد با افراد غریبه، طریقه خروج از منزل و همچنین اقداماتی که کودکان درهنگام عدم حضور پدر و مادر درخانه باید انجام دهند را آموزش دادند و از کودکان خواستند تا در صورت دیدن تخلف از والدین هنگام رانندگی، خصوصا صحبت کردن با تلفن همراه ، نبستن کمربند ایمنی و عبور کردن از چراغ قرمز تذکرات لازم را بدهند.