14. آبان 1398 - 10:10   |   کد مطلب: 222636
بازی دراز1404: آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی به کودکان مهدکودک های شهرستان در پارک نشاط توسط پلیس راهور شهرستان سرپل ذهاب صورت گرفت.

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا فرماندار سرپل ذهاب درحاشیه برگزاری این برنامه گفت: در راستای انعقاد تفاهم‌ نامه‌ای با محوریت ارتقای فرهنگ ترافیک با رعایت تمامی ضوابط و مقررات قانونی مابین اداره بهزیستی شهرستان و پلیس راهنمایی و رانندگی ، آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی به کودکان مهدکودک های شهرستان صورت گرفت.

جمالی نیا تصریح کرد: به همین منظور با حضور پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان ،کودکان مهدهای کودک تحت نظارت اداره بهزیستی، آموزشهای لازم را در خصوص آشنایی با علائم راهنمایی ورانندگی، طریقه عبور ازخیابان و چهار راهها، استفاده از چراغ راهنما و تماس با پلیس 110، را دیدند.

در این برنامه پلیس 110 درخصوص طریقه برخورد با افراد غریبه، طریقه خروج از منزل و همچنین اقداماتی که کودکان درهنگام عدم حضور پدر و مادر درخانه باید انجام دهند را آموزش دادند و از کودکان خواستند تا در صورت دیدن تخلف از والدین هنگام رانندگی، خصوصا صحبت کردن با تلفن همراه ، نبستن کمربند ایمنی و عبور کردن از چراغ قرمز تذکرات لازم را بدهند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها