پربازدیدترین ها

کد خبر: 222623 ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳

۱۳ آبان میعادگاه ظلم ستیزی و دادخواهی علیه استکبار جهانی است/سیل خروشان استکبار ستیزی مردم در خیابانهای شهرستان سرپل ذهاب

بازی دراز1404: به مناسبت ۱۳ آبان ماه روز دانش آموز و روز استکبارستیزی،آحادمختلف مردم و مسئولین سرپلذهاب با حضور در راهپیمایی علیه ظلم ستیزی و دادخواهی شعار سردادند.

۱۳ آبان میعادگاه ظلم ستیزی و دادخواهی علیه استکبار جهانی است/سیل خروشان استکبار ستیزی مردم در خیابانهای شهرستان سرپل ذهاب

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم گفت: این حضور و سیل خروشان مردم شهرستان سرپل ذهاب امروزپیام های متعددی دارد و یکی ازاین پیام ها علارغم تمام برنامه ریزی، تهدیدات و تحریم های دشمن ، هر وقت نیاز باشد گردهم جمع می شوند و پشت سر ولایت فقیه از انقلاب ،نظام، کشور و رهبر دفاع خواهند کرد. 

وی گفت: دشمن امروز آحاد مختلف مردم و مسلمانان در کشورهای اسلامی، رژیم منعوث صهیونیست و آمریکای جنایتکار است ما باید دشمن شناس باشیم و امروز و این ایام فرصتی برای نسل سوم و نسل چهارم انقلاب است تا خوب دشمنان خود و آمریکای جنایتکار و توطئه ها و سناریوها را بشناسند و در موقع و زمان مناسب برعلیه آمریکا و کشورهای استکباری درهمچین روزی گردهم جمع شدند و انزجار و تنفرخود را نسبت به سیاست های آمریکا اعمال کنند.

فاطمی نسب تصریح کرد: امروز روز مبارزه با تفکرات استکباری و روز استکبار ستیزی است ، همانطور که مقام معظم رهبری فرمود ما در گام دوم انقلاب باید به دنبال تمدن سازی پیش بریم ،دانش آموزان و جوانان و مسئولین بدانید مسئولیت های مضاعفی دارید ،اگر بخواهیم گام دوم انقلاب شکل بگیرد باید جوانان انقلابی و مسئولین انقلابی تربیت کنیم ،باید حوزه علمیه با تفکر انقلابی شکل بگیرد تا برتمام مشکلات که از طرف جبهه استکباری برما تحمیل می شود خارج شویم.

نماینده ولی فقیه در شهرستان سرپل ذهاب ادامه داد: امروز وظیفه داریم همچنان در این چهل سال گوش به فرمان رهبری بوده ایم، گوش به فرمان رهبری باشیم و خودمان رابرای میدان های بزگ و مهم آماده کنیم.

وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم به فرموده رهبرمعظم دولت حزب اللهی جوانی را سرکار بیاوریم ،دولتی که تفکران انقلابی و جهادی داشته باشند می تواند در مقابل آمریکا بایستند و نقشه های دشمنان را خنثی کنند و مسئولین این نظام از بین شما دانش آموزان خواهد بود .


امام جمعه شهرستان تصریح کرد: دانش آموزان و دانشجویان ما امروز وظیفه دارند که تفکرات آمریکائیها و تربیت یافتگان مکتب آمریکایی را از کشور بیرون برانند .

وی افزود: درکشوری که خون شهدای بسیاری برای پیروزی انقلاب اسلامی آن نثارشده نباید افرادی با تفکرات غربی ولیبرالی در مسئولیت قراربگیرند.

وی در پایان گفت: در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی انشاءالله افرادی مومن ،انقلابی و جهادی و بدون داشتن تفکرات لیبرالی را برای ورود به خانه ملت که به گفته امام بزرگوارما درراس امور است انتخاب خواهیم کرد.