آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 222616 ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲

دیدارامام جمعه و جمعی از مسئولین سرپل ذهاب با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان

بازی دراز1404:امام جمعه،فرمانده وجمعی از پرسنل سپاه سرپل ذهاب با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دیدار کردند.

دیدارامام جمعه و جمعی از مسئولین سرپل ذهاب با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان

به گزارش بازی دراز، امام جمعه شهرستان حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این دیدار گفت: امنیت و آسایش امروز جامعه مرهون ایثارو جانفشانی سبزپوشان انتظامی و اتحاد و بصیرت نیروهای مسلح مستقر در شهرستان است .

وی افزود: نقش تعامل و ارتباط مناسب بین پلیس و نهادهای اجتماعی در برقراری و حفظ امنیت جامعه انکار ناپذیراست و باید از این مسیر با ارتقای سطح مهارت‌های زندگی از جمله آموزش "توان نه گفتن به جوانان" در مقابل جرایم تلاش شود تا نه تنها هنجارشکنی‌ها به حداقل برسد بلکه از اساس از بین برود.  

فاطمی نسب تصریح کرد: برهمین اساس هرگونه تلاش برای کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی نیازمند برقراری و ارتباط صحیح و کارآمد بین پلیس، مردم و نهادهای اجتماعی است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان در ادامه به اجرای ارتقاءامنیت اجتماعی در شهرستان یادآور شد و در این رابطه گزارش عملکردی در طی هفته گذشته که توسط تلاش پرسنل نیروی انتظامی شهرستان صورت گرفت،نیز تشریح کرد.

سرهنگ رضایی در پایان با تاکید بر اینکه کارکنان ناجا خادم صدیق و مخلص مردم و نظام اسلامی بوده و با هوشمندی، اقتدار قانونی و زیبندگی به اخلاقیات و معنویات مأموریت تأمین نظم و امنیت جامعه را شبانه‌روزی انجام می‌دهند، تصریح کرد: پلیس به سبب ارتباطات گسترده اجتماعی در همه حال خود را مکلف به تامین امنیت و آرامش فردی و اجتماعی می‌داند.