پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 222610 ۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲

مشارکت حداکثری در انتخابات نشانه اقتدار نظام است

استاندار کرمانشاه مشارکت حداکثری در انتخابات را نشانه اقتدار نظام دانست.

مشارکت حداکثری در انتخابات نشانه اقتدار نظام است

به گزارش بازی دراز، 

هوشنگ بازوند در نشست با دبیران احزاب استان، با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان از ۲۵ درصد به ۱۴ درصد در دوران دو ساله مدیریتش، اظهار کرد: این کار ماحصل تلاش همه مدیران و حرکت بر اساس برنامه بوده است.

 بازوند ادامه داد: برای کاهش نرخ بیکاری استان سه برنامه رونق تولید، سند اقتصاد مقاومتی و سند اشتغال استان با هدف‌گذاری کاهش سه درصدی نرخ بیکاری استان در سال جاری تدوین شده که برای تحقق آن نیاز به ایجاد ۲۶ هزار شغل دیده می‌شود.
 
وی کلانشهر شدن کرمانشاه، فرصت سازی از زلزله کرمانشاه و بازسازی واحدهای فرسوده این مناطق، تصویب ایجاد بندرخشک در استان، بازگشایی مرز خسروی جهت تردد زوار و رسمی شدن مرزهای شوشمی، شیخ صله و سومار را از دیگر اقدامات انجام شده در دو سال اخیر عنوان کرد.

بازوند نداشتن بخش خصوصی قوی را یکی از مشکلات جدی استان کرمانشاه دانست و گفت: در استانهای رشد یافته بخش خصوصی هزینه های قابل توجهی برای توسعه استان متقبل می‌شود که در استان از ان محرومیم.

استاندار کرمانشاه در ادامه به موضوع انتخابات اشاره کرد و با بیان اینکه سلامت انتخابات بسیار مهم است، گفت: مجریان و ناظران امانت‌داران رای مردم هستند. بی طرفی مجریان در دستور کار ماست و انتخاب مردم برای ما قابل احترام است.

وی مشارکت حداکثری در انتخابات را نشانه اقتدار نظام دانست و گفت: از احزاب انتظار نقش آفرینی جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می‌رود.

مدیر ارشد استان همچنین با بیان اینکه احزاب به برنامه های توسعه ای استان کمک کنند، افزود: احزاب به حوزه نقد هم وارد شوند، چرا که ما از نقد استقبال می کنیم.