پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 222607 ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲

از روند کُند مقاوم‌سازی بیمارستان اسلام آبادغرب گله‌مندیم

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از روند کُند مقاوم سازی بیمارستان تازه‎‌ساز اسلام آبادغرب انتقاد کرد و افزود: این بیمارستان قرار بود تا پایان تابستان امسال تحویل شود که هنوز این کار صورت نگرفته است.

از روند کُند مقاوم‌سازی بیمارستان اسلام آبادغرب گله‌مندیم

به گزارش بازی دراز، 

 با اشاره به تخریب بیمارستان تازه ساز اسلام آبادغرب در زلزله سال 1396، گفت: بعد از بحث‌های بسیار پیرامون بازسازی یا مقاوم‌سازی این بیمارستان در نهایت تصمیم بر مقام سازی این بیمارستان گرفته شد و وزارت راه و شهرسازی متولی این مقام‌سازی شد.

وی افزود: با گذشت دو سال از شروع مقاوم سازی این بیمارستان، پیشرفت کار چندان مطلوب نیست و با وجود وعده چندباره پیرامون اتمام مقام‌سازی این پروژه تا پایان تابستان امسال، تاکنون این بیمارستان تحویل نشده است.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد با توجه به پیشرفت پروژه، این بیمارستان تا پایان سال هم تحویل نشود که در این زمینه از وزارت راه و شهرسازی گله‌مندیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: آن طور که اطلاع داریم کار مقاوم سازی هنوز به پایان نرسیده و کار باقی مانده است.

مرادی با اشاره به وضعیت نه‌چندان مطلوب بیمارستان قدیمی اسلام آبادغرب، گفت: این بیمارستان قدیمی است و نمی‌تواند آنطور که باید خدمات مطلوب ارائه کند و برای همین بیمارستان جدید ساخته شد.

وی افزود: در حال حاضر برای خدمات دهی بهتر به بیماران، ارتقای هتلینگ بیمارستان قدیم اسلام آبادغرب در حال انجام است، اما با توجه به شلوغی این بیمارستان کار قدری کُند پیش می‌رود، چرا که قدرت مانور نداریم و مجبوریم برخی اتاق‌های دو نفره را سه نفره کنیم تا بتوانیم هتلینگ یک بخش بیمارستان را انجام دهیم.