آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 222605 ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲

راهپیمایی ۱۳ آبان پیام ایستادگی ملت ایران را صادر خواهد کرد

معاون، سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تاکید کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان پیام ایستادگی و مقاومت را به دشمنان و پیام امیدواری و اقتدار را به ملت‌های قرار گرفته در خط مقاومت صادر خواهد کرد.

راهپیمایی ۱۳ آبان پیام ایستادگی ملت ایران را صادر خواهد کرد

به گزارش بازی دراز، 

 محمدابراهیم الهی تبار در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳آبان ماه  اظهار داشت: با وجود اینکه سال گذشته وعده رقم خوردن تابستان داغ برای ایران را دادند، اما برای خودشان داغ شد. پس از آن وعده ۱۳آبان را دادند، اما بازهم اشتباه کردند و در محاسبات خود راه خطا رفتند.

وی افزود: ملت ایران با وجود تحریم‌های اقتصادی و زحمات و سختی هایی که  بر اثر تحریم‌ها متحمل شده، صبورانه در حال مقاومت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: با وجود هدف‌گیری اقتصاد کشور در تحریم ها، آمارهای بین المللی اذعان دارند که شاخص‌های کلان اقتصادی ایران در حال مرحله گذار بوده و روبه بهبود پیش می‌رود.

الهی تبار در ادامه با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۱۳آبان اثرگذار است، تاکید کرد: امروز شاهد اجماع یک حرکت علیه ایران هستیم. ما در دوران انقلاب هم این قبیل حرکات را تجربه کردیم و انشالله ۱۳آبان با حضور گسترده نشان می‌دهیم که همچنان بر راه خود استواریم.

وی اظهار داشت: حضور ما پیام‌آور خواهد بود و ایستادگی ما برای ملت های دیگر که انقلاب اسلامی را نمایندگی می‌کنند خوشحال کننده خواهد بود.

الهی تبار در پایان بر آمادگی و برنامه ریزی دستگاه‌ها در هر چه باشکوهتر شدن راهپیمایی ۱۳آبان در استان کرمانشاه تاکید کرد.