12. آبان 1398 - 8:58   |   کد مطلب: 222605
معاون، سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تاکید کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان پیام ایستادگی و مقاومت را به دشمنان و پیام امیدواری و اقتدار را به ملت‌های قرار گرفته در خط مقاومت صادر خواهد کرد.

به گزارش بازی دراز، 

 محمدابراهیم الهی تبار در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳آبان ماه  اظهار داشت: با وجود اینکه سال گذشته وعده رقم خوردن تابستان داغ برای ایران را دادند، اما برای خودشان داغ شد. پس از آن وعده ۱۳آبان را دادند، اما بازهم اشتباه کردند و در محاسبات خود راه خطا رفتند.

وی افزود: ملت ایران با وجود تحریم‌های اقتصادی و زحمات و سختی هایی که  بر اثر تحریم‌ها متحمل شده، صبورانه در حال مقاومت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: با وجود هدف‌گیری اقتصاد کشور در تحریم ها، آمارهای بین المللی اذعان دارند که شاخص‌های کلان اقتصادی ایران در حال مرحله گذار بوده و روبه بهبود پیش می‌رود.

الهی تبار در ادامه با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۱۳آبان اثرگذار است، تاکید کرد: امروز شاهد اجماع یک حرکت علیه ایران هستیم. ما در دوران انقلاب هم این قبیل حرکات را تجربه کردیم و انشالله ۱۳آبان با حضور گسترده نشان می‌دهیم که همچنان بر راه خود استواریم.

وی اظهار داشت: حضور ما پیام‌آور خواهد بود و ایستادگی ما برای ملت های دیگر که انقلاب اسلامی را نمایندگی می‌کنند خوشحال کننده خواهد بود.

الهی تبار در پایان بر آمادگی و برنامه ریزی دستگاه‌ها در هر چه باشکوهتر شدن راهپیمایی ۱۳آبان در استان کرمانشاه تاکید کرد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها