آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 222601 ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

درسرپلذهاب صورت گرفت :

آغاز عملیات اجرایی ایجاد زیرگذر در روستای حبیبوند شهرستان

بازی دراز1404: عملیات اجرایی ایجاد زیرگذر در محور مواصلاتی سرپل ذهاب به کرمانشاه در محدوده روستای حبیب وند آغاز به کار کرد.

آغاز عملیات اجرایی ایجاد زیرگذر در روستای حبیبوند شهرستان

به گزارش بازی دراز، عملیات اجرایی ساخت زیرگذر روستای حبیبوند که از نقاط حادثه خیز در محور سرپلذهاب به کرمانشاه است صبح امروز باحضور نماینده مردم در مجلس، مدیرکل مسکن وشهرسازی استان ،فرماندار وجمعی از مسئولین شهرستان کلنگ زنی و آغاز بکار کرد. 

این طرح باعث راحت شدن مسیر رانندگان وایمن سازی این مسیر خواهد شد .

مدیر کل مسکن وشهرسازی ایتان درحاشیه این مراسم به خبرنگارما گفت : پروژه زیرگذر روستای حبیب وند امروز کلنگ زنی شده و عملیات اجرایی آن آغاز شد .
مهندس شریفی افزود : این زیرگذر داری عرض ۸ متر و ارتفاع ۵/۶ متر و طول ۲۷ متر است که تردد را برای اهالی روستا وسایر مردم به سمت سرپلذهاب و کرمانشاه راحت و ایمن می کند.
وی تصریح کرد : برآورد اولیه اعتبار این طرح ۸میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است و با هزینه های جانبی آن به ۱۰ میلیارد تومان خواهد رسید و زمانبندی اولیه آن برای مدت ۹ماه تا یکسال خواهدبود.

فرماندار شهرستان درادامه اظهارداشت : حساسیت موَوع ساخت زیرساختها و پروژه های عمرانی شهرستان خواست دولت و مسئولین استانی و نماینده مجلس و مسئولین شهرستان است و امروز دربحث تکمیل محورهای مواصلاتی شهرستان رفع نقطه حادثه خیز روستای حبیبوند باایجاد زیرگذر آغاز شد.
محبت جمالی نیا افزود : رفع نقاط حادثه خیز در روستای پل ماهیت و آب باریک نیز از برنامه های آینده دولت در بحث ایمن سازی جاده های شهرستان خواهد بود .
وی تصریح کرد : دولت تمام توان خودرا برای ترمیم و بهبود زیرساختهای شهرستان بکار خواهد گرفت تا خدمت شایسته ای به مردم شهرستان انجام شود.