آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 222594 ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

دعوت بسیج مهندسین صنعتی برای حضور حماسی مردم در یوم الله ۱۳ آبان

بسیج مهندسین صنعتی به منظور دعوت به حضور مردم در یوم الله ۱۳ آبان بیانیه ای صادر کرد

دعوت بسیج مهندسین صنعتی برای حضور حماسی مردم در یوم الله ۱۳ آبان

به گزارش بازی دراز، 

متن بیانیه ی بسیج مهندسین صنعتی بدین شرح است؛

بنام خدای سبحان
انقلاب اسلامی ایران تجلی تمام نمای استکبار ستیزی و آزادی خواهی در جهان بوده و خواهد بود. حافظه تاریخی ملت ایران، یادآور حوادث سترگ و سرنوشت سازی است که در آیینه آن، مبارزه دیرین و بی امان ایرانیان حق طلب و ظلم ستیز عليه امپریالیسم تبلور یافته است، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸، نمونه ای از مبارزه پیروز مندانه ملت ایران علیه دولت استکباری آمریکا به شمار می رود
همواره در تاریخ نهضت های جهانی روز های ماندگاری ثبت و ضبط می شوند که در گذر زمان بر عظمت آنها افزوده می شود و نقطه عطفی باشکوه در خاطره نسل های آینده باقی می مانند، در کارنامه پر افتخار انقلاب اسلامی ، ۱۳ آبان یک یوم الله پر افتخار و همیشه جاوید است که هرگز از ذهن همیشه بیدار ملت قهرمان و امت اسلامی ایران محو نخواهد گردید و با حوادث
بزرگ و سرنوشت سازی که بر پیشانی خود حک کرده است در تاریخ انقلاب برای همیشه ماندگار شده است.
حماسه ۱۳ آبان ثابت کرد که همه قدرتهای به اصطلاح عظیم شیطانی و طاغوتی از درون پوشالی است. در ۱۳ آبان مردم به
چشم خود دیدند آن قدرتی که در ذهن عدهای کوته فکر، همچون کوهی استوار است، " کاهی" بیش نیست. در سیزدهم آبان قدرت رهبری دینی بار دیگر تجربه شد.
سیزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت که می توانند چپاولگران را به زباله دان تاریخ بسپارند، به آنها آموخت که می توانند هویت خود را با نفی قدرت های استعماری تعریف کنند و در یک کلام با به ارمغان آوردن غروری مقدس و حماسه آفرین به آنها آموخت که دیوار ظلم و ستم شکستنی است.
ما مهندسین بسیج صنعت و مردم استکبار ستیز ایران دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و پیروی از آرمانهای امام راحل و منویات رهبری عزیز را مایه مباهات خود دانسته و همراه با ملت و مردم و گوش به فرمان ولایت به ستیز خود با استکبار جهانی ادامه خواهیم داد.
سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان کرمانشاه ضمن تکریم رشادت ها و حماسه آفرینی های دانش آموزان و دانشجویان در این روز بزرگ، اعلام می نماید که مهندسین بسیجی همگام با دیگر اقشار مردم همچون گذشته، در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان، حضوری فراگیر و گسترده خواهند داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می نمایند.
والسلام علی من اتبع الهدی