پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 222588 ۰۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

کرمانشاه قهرمان رقابت‌های اسکیت ماراتن کشور شد

پنجمین دوره رقابت‌های‌ اسکیت ماراتن قهرمانی کشور با قهرمانی کرمانشاه به پایان رسید.

کرمانشاه قهرمان رقابت‌های اسکیت ماراتن کشور شد

به گزارش بازی دراز، 

از حضور 120 اسکیت باز از سراسر کشور در پنجمین دوره رقابت‌های اسکیت ماراتن قهرمانی کشور به میزبانی کرمانشاه خبرداد و اظهارکرد: در این رقابت‌ها که با حضور رئیس فدراسیون و مسئولان ورزش استان برگزار شد، اسکیت بازان مسیر 42 کیلومتر – هشت دور – را در بلوار تاق بستان طی کردند و به خط پایان رسیدند.

وی بابیان اینکه مسابقات در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزارشد، عنوان کرد: در رده سنی جوانان امیرحسین اکبری از کرمانشاه، سهراب رنگ آمیز از خراسان رضوی و شروین اولیاء زاده از البرز به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

رئیس هیات اسکیت استان کرمانشاه از قهرمانی محمد صالحی اسکیت باز کرمانشاهی در رده سنی بزرگسالان این رقابت‌ها خبرداد و گفت: علی راوری از خراسان رضوی و محمدامین حیدری از زنجان نیز در این رده سنی در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

وی بابیان اینکه مسابقات رده سنی پیشکسوتان در دو گروه برگزار شد، اعلام کرد: در گروه اول آصف شفیعی و پوریا شفیعی هر دو از اصفهان قهرمان و نایب قهرمان شدند و جایگاه سوم هم به مسعود شریفیان از خراسان شمالی رسید.

شیرزادی تصریح کرد: در گروه دوم پیشکسوتان نیز ابوالفضل مجیدی از آذربایجان غربی، سعید کمالی از خراسان رضوی و فرهاد اسکندری از مازندران اول تا سوم شدند.

وی در ادامه بابیان اینکه چندسالی است میزبانی رقابت‌های اسکیت ماراتن قهرمانی کشور به کرمانشاه واگذار می شود، عنوان کرد: میزبانی این رقابت‌ها طی سالهای گذشته رشد و ارتقاء اسکیت کرمانشاه را بدنبال داشته، تاجایی که امروز یکی از قطب‌های اصلی این رشته در کشور هستیم.