آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 222587 ۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

ضعیف نشده‌ام/ وقفه در تمریناتم باعث شد طلا نگیرم

بانوی ملی پوش قایقرانی ایران که در روزهای اخیر مدال برنز روئینگ دونفره سنگین وزن قهرمانی آسیا در کره جنوبی را کسب کرد، گفت: ضعف عملکردم در این مسابقات نسبت به مسابقات آسیایی جاکارتا به دلیل پاره‌ای مشکلات بود که طی ماه‌های گذشته بوجود آمد.

ضعیف نشده‌ام/ وقفه در تمریناتم باعث شد طلا نگیرم

به گزارش بازی دراز، 

بابیان اینکه مسابقات امسال روئینگ قهرمانی آسیا در مقایسه با سالهای گذشته از سطح بالاتری برخوردار بود، اظهارکرد: باتوجه به اینکه تنها یکسال به مسابقات المپیک باقی مانده، برای همین در مسابقات کره جنوبی ورزشکاران با آمادگی بیشتری حضور پیدا کرده بودند.

این بانوی قایقران کرمانشاهی که سال گذشته در مسابقات المپیک آسیایی جاکارتا در یک روز صاحب دو گردن آویز نقره شده بود، در خصوص اُفتی که در مسابقات اخیر داشته، عنوان کرد: هرچند از هشت ماه قبل اردوهای تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی کره جنوبی شروع شده بود، اما حدود چندماه پیش به واسطه وجود برخی از مسائل در تیم ملی قایقرانی از دنیای قهرمانی خداحافظی کردم.

وی افزود: آن زمان حدود یک ماهی را از ورزش و تمرینات دور بودم و بعد از بازگشتم هم دچار کسالت شده و باز مدتی را از تمرینات دور افتادم.

رحمانی اضافه کرد: تغییر مربی تیم ملی و نیز نداشتن حتی یک مسابقه تدارکاتی طی یکسال گذشته عوامل دیگری بود که باعث شد تا به سطح آمادگی بسیار بالایی برای مسابقات کره جنوبی نرسم و به جای اینکه مدالم را ارتقاء دهم و به طلا برسم، به مدال برنز اکتفاء کنم.

وی تصریح کرد: اکنون که مسابقات آسیایی کره جنوبی به اتمام رسیده، در نظر دارم برای مسابقات کسب سهمیه المپیک که فروردین سال آینده برگزار می‌شود، به خوبی تمرین کنم.

بانوی ملی پوش قایقرانی ایران اضافه کرد: به فاصله شش ماهی که تا مسابقات کسب سهمیه المپیک زمان داریم، مسابقه خاص دیگری در پیش نیست، اما با این وجود از دو هفته دیگر تمریناتم را با قوت برای کسب سهمیه شروع می‌کنم.