پربازدیدترین ها

کد خبر: 222406 ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت:

خانواده شهدا این کشور را بیمه کردند

خانواده شهدا با تقدیم عزیزان خود به انقلاب، برای نظام اسلامی سرمایه‌گذاری کردند و کشور را بیمه کردند.

خانواده شهدا این کشور را بیمه کردند

به گزارش بازی دراز، 

تقدیم 10 هزار شهید نشان از پایداری و پایمردی مرزداران این دیار با الگوپذیری از شهدای دشت کربلا دارد و تجلیل از خانواده‌های معظم این شهیدان پاسداشت ارزش‌های اسلام و انقلاب است که در آستانه اربعین حسینی توسط مسؤولان استان کرمانشاه در حال انجام است.

در همین راستا، آیت‌الله شیخ مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به همراه جمعی از مسؤولان نظامی و برخی دستگاه‌های استان با خانواده شهید «بابک زنگنه روانبخش» در کرمانشاه دیدار کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه روحیه صبر و مقاومت را در خانواده معظم شهدا ستودنی دانست و گفت: شهیدان از افتخارات نظام هستند و ما از خانواده‌های آن‌ها روحیه می‌گیریم.

علما با اشاره به لوح تقدیر این خانواده به امضای مقام معظم رهبری در سال 1366، افزود: این خانواده تقدیرنامه‌ای از مقام معظم رهبری در وقت ریاست جمهوری ایشان داشتند که مجموعه این‌ها قبلا تشکر است که با این روحیه بالا هنوز هم در خدمات نظام و انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا از افتخارات نظام هستند، ادامه داد: تا این روحیه بالای خانواده شهدا را داریم کشور بیمه است، خانواده شهدا با تقدیم عزیزان خود به انقلاب، برای نظام اسلامی  سرمایه‌گذاری کردند.

علما به قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد و گفت: خانواده شهدا پشتوانه نظام، انقلاب و مقاومت هستند.