پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 222356 ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲

همه راه‌های استان کرمانشاه باز است

رئیس پلیس راه کرمانشاه، با اشاره به بازبودن تمامی جاده‌های استان گفت: هم‌اکنون تردد در تمامی این محورها جریان داشته و هیچ راه مسدودی نداریم.

همه راه‌های استان کرمانشاه باز است

به گزارش بازی دراز، وضعیت ترافیکی در تمامی محورها عادی و روان است هرچند در برخی محورها همچنان شاهد پرحجم بودن ترددها هستیم.
وی افزود: طی 48 ساعت گذشته که در مسیر اسلام آبادغرب به قصرشیرین و خسروی محدودیت هایی برای تردد داشتیم این محدودیت ها برطرف شده و هم اکنون شاهد رفت و آمد خودروها در این مسیر هستیم.
سرهنگ حیدری تصریح کرد: از روز گذشته مسیرهای رفت و برگشت به حالت توازن رسیده و حتی الان می توان گفت مسیرهای برگشت مقداری پرحجم تر است.
رئیس پلیس راه استان در ادامه با توصیه اکید به زائران در خصوص پرهیز از رانندگی در حال خستگی و خواب آلودگی گفت: به رانندگان توصیه می شود هنگام بازگشت در صورت کوچکترین خستگی حتما در توقفگاه های پیش بینی شده به استراحت بپردازند.
وی گفت: در روزهای اخیر 6 حادثه رانندگی با 11 کشته و زخمی داشته ایم که عمدتا به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان بوده است.
سرهنگ حیدری همچنین از برخورد پلیس با رانندگان متخلف که امنیت خود و دیگران را به خطر می اندازند خبر داد و گفت: هرچند تاکنون اکثر رانندگان همکاری لازم را با ماموران داشته اند و برخوردهای صورت گرفته اندک بوده است.