آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 222313 ۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹

فرماندار سرپلذهاب خبر داد:

آماده باش تمام دستگاه های خدمات رسان و شهروندان برای اسکان زائرین اربعین در سرپلذهاب

بازی دراز 1404 : فرماندار سرپلذهاب گفت: تمام دستگاه های خدمات رسان و شهروندان برای اسکان زائرین اربعین در سرپلذهاب از عصر امروز به بعد آماده باش باشند.

آماده باش تمام دستگاه های خدمات رسان و شهروندان برای اسکان زائرین اربعین در سرپلذهاب

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در جلسه ستاد اربعین شهرستان سرپلذهاب ضمن اعلام آماده باش بودن تمام دستگاه های خدمات رسان در اختیار زائرین عتبات عالیات،گفت:با توجه به کثرت جمعیت و ظرفیت محدود اسکان زائرین در شهرستان قصرشیرین و مسدود بودن راه های مواصلاتی برای خودروهای غیربومی از شهرستان اسلام آبادغرب به دالاهو و سرپل ذهاب عصر امروزجمعه سرپلذهاب میزبان زائرین برای اسکان خواهد بود.

وی افزود: در سرپلذهاب ۶ موکب خدمات رسان فعال است و از روز گذشته با حمایت دستگاه های اجرایی به زائرین اسکان دادند و علارغم ارائه خدمات خوب ، تکریم و میزبانی از زوار در داخل شهر از اهمیت بسزایی برخوردار است.

جمالی نیا تصریح کرد: اسکان زائرین در شهرستان قطعا خدمات مطلوبی را نیز می طلبد که باید مدیران ادارات آتش به اختیار با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود پای کار آمده و حضور مستمر در شهر داشته باشند.

ایشان افزود: تمام اماکن عمومی، ۱۶ مدرسه، حسینیه ها و مساجد و ۶ سالن ورزشی ، پادگان ابوذر، مصلی نماز جمعه ،حیاط و محوطه مدارس و منازل بسیاری از خانواده های سرپلذهابی نیز برای اسکان احتمالی شبانه زائران آماده باش هستند.

وی تاکید کرد: نسبت به اطلاع رسانی به روستاهای جوار شهرستان برای ارائه خدمات و اسکان زائرین اداره ارشاد اسلامی و تبلیغات اقدام کنند.

وی ادامه داد: مرکز بهداشت و درمان تمام توان خود را در نظارت و بازرسی موکب ها در ارائه خدمات بهداشت غذا،آب به صورت ویژه به کار گیرند.

فرماندار شهرستان در پایان از اصناف شهرستان درخواست حضور و خدمات رسانی به زائرین را داشت که از عصر امروز حضور پررنگی در بازار شهرستان و تکریم زوار داشته باشند.