18. مهر 1398 - 14:38   |   کد مطلب: 222312
بازی دراز1404: فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب ضمن اعلام برقراری امنیت کامل منطقه از حضور بسیجیان و سپاه پاسداران ناحیه سرپل ذهاب برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زوار اربعین در مسیر تردد زائرین به مرز خسروی یاد کرد.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ نوروز اکبری در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اشاره به اهمیت خادمیاری در موکب های اربعین حسینی وخدمتگزاری به زائرین عتبات عالیات،گفت: شهرستان مرزی سرپل ذهاب از حدود دو ماه قبل برنامه ریزی برای خدمت رسانی به زائران پیاده روی اربعین حسینی را آغاز کرده و تاکنون این نوع خدمات در دو قالب عمومی و فرهنگی ساماندهی و اجرا شده است.

وی افزود: 8موکب در مسیر تردد زائرین از شهرستان سرپل ذهاب به مرز خسروی آماده اسکان زوار اربعین حسینی است وخدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب ضمن اعلام برقراری امنیت کامل منطقه از حضور بسیجیان و سپاه پاسداران ناحیه سرپل ذهاب برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زوار اربعین در مسیر تردد زائرین به مرز خسروی یاد کرد و گفت: خدمت رسانی در حوزه های مختلف بصورت شبانه روی درموکب های برپا شده در سرپل ذهاب ارائه می شود تا زائرین با آسایش خاطر مسیرپیاده رویی اربعین را نیز طی کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها