پربازدیدترین ها

کد خبر: 222291 ۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷

با حضورمدیر کل بانک مسکن کرمانشاه:

شعبه دوم بانک مسکن شهرستان سرپلذهاب افتتاح شد

بازی دراز1404: شعبه دوم بانک مسکن شهرستان سرپل ذهاب با حضورمدیر کل بانک مسکن استان کرمانشاه ،فرماندارو دیگرمسئولین شهرستان سرپل ذهاب در محل خیابان احمد ابن اسحاق(ره) سرپل ذهاب افتتاح شد.

 شعبه دوم بانک مسکن شهرستان سرپلذهاب افتتاح شد

به گزارش بازی دراز، 

ریحانی پورمدیر کل بانک مسکن کرمانشاه در ابتدای مراسم گفت: بانک مسکن در استان و مناطق زلزله زده تاکنون قریب به 61هزار فقره تسهیلات بازسازی با اعتبار 825میلیارد تومان به واحدهای آسیب دیده پرداخت کرده است و این رکورد بی نظیری است

وی افزود: قبل از زلزله یک هزار و 700فقره تسهیلات در شهرستان سرپل ذهاب پرداخت شده بود که این حجم بعد از زلزله به 33هزار فقره تسهیلات رسیده است.

وی در ادامه به همکاری و مشارکت بنیاد مسکن اشاره کرد و گفت:از ابتدای زلزله بامشارکت بنیاد مسکن، بانک مسکن بعنوان ستاد معین جهت تشکیل سرویس دهی مطلوب و تکمیل واحدهای نیمه کاره و تسهیلات گیرنده درسرپل ذهاب راه اندازی شد و یکی از شعبه های فعال در سطح شهر کرمانشاه تعطیل و به سرپل ذهاب انتقال یافت.

فرماندار سرپل ذهاب در ادامه با بیان اینکه بانک مسکن شالکه تامین مسکن در سطح استان و کشور است،گفت: کثرت جمعیت شهرستان سرپل ذهاب غالب بر90هزارتن است و بعد اززلزله تراکم حجم زیرساخت ها در سطح شهر از 1و 2دهم به 3و 8دهم رسیده و از حوزه روستایی از 10هزار و 809واحد مسکونی این رشد ساخت و ساز به 12هزار و 993 واحد مسکونی رسیده است و این عملا تبدیل آسیب به فرصت است.

محبت جمالی نیا افزود: اعتباراتی بیش از60هزار تسهیلات مسکن و معیشت در شهرستان جذب و پرداخت شده که به میمنت این توجهات و پتانسیل ها ی که در شهرستان حاصل شد لازم بود خدمات به نحو بهتر و مساعدت آمیزتری به مردم ارائه شود قطعا کثرت جمعیت و این نیازمندی ها و توجه به زیرساخت ها و توسعه شهرستان ضرورت طلبید شعبه بانک مسکن به دو شعبه تبدیل شود.