پربازدیدترین ها

کد خبر: 222289 ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷

با حضور مسئولین صورت گرفت:

دیدار با خانواده معزز شهدا و جانبازان شهرستان سرپل ذهاب

بازی دراز1404: با حضور پیرکرمی معاون سیاسی فرمانداری ،سرهنگ یاری فرمانده نیروی انتظامی،خانمحمدی رئیس بنیاد شهید شهرستان سرپل ذهاب از چند تن از خانواده های شهدا و جانبازان این شهرستان تفقد و دلجویی بعمل آمد.

دیدار با خانواده معزز شهدا و جانبازان شهرستان سرپل ذهاب

به گزارش بازی دراز، در این دیدارمعنوی معاون سیاسی فرمانداری سرپل ذهاب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و تکریم خانواده معزز شهدای نیروی انتظامی ،گفت: خانواده های شهدا در دوران جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی پا به پای همسرانشان جانفشانی کردند و از خاک و مرزهای میهن مان پاسداری کردند.

وی افزود: اگربخواهیم جامعه‌ای موفق و مستقل دربرابر بیگانگان داشته باشیم و آن را از دست دشمنان مصون سازیم باید ویژگی‌های شهدای دوران دفاع مقدس را به خوبی دریابیم و در مراحل زندگی آنها را پیاده کنیم.

در ادامه فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب گفت: پيشرفت در حوزه هاي مختلف و امنيت و آرامش در اقصي نقاط ميهن عزيزمان را مديون و مرهون ايثارگري ها و فداكاري هاي شهدا و ايثارگران عزيز هستيم.

در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیان کرد: تكريم خانواده شهدا و ايثارگران انقلاب اسلامي و ارزش هاي دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسوولان بايد سنت ديد و بازديد از خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دهند.

در این دیدارها که به منظور تکریم خانواده های شهدای نیروی انتظامی درسطح شهرستان انجام شد، خانواده های معظم شهدا و جانبازان به بیان خواسته و مشکلاتشان پرداختند و پیگیری مطالباتشان توسط مسئولین مربوطه را قابل تقدیر دانستند و با اهدای هدیه و لوح تقدیر از خانواده ها تجلیل شد.