16. مهر 1398 - 13:03   |   کد مطلب: 222262
رئیس دانشگاه پیام نور امروز در نشست با رئیس دانشگاه علامه اقبال، قائم مقام ریاست دانشگاه پنجاب و نماینده دانشگاه مجازی پاکستان بر لزوم راه‌اندازی دفاتر نمایندگی دانشگاه‌های پاکستان در دانشگاه پیام نور و بالعکس برای گسترش تعامل و همکاری دو جانبه تاکید کرد.

به گزارش بازی دراز، 

دکتر زمانی در این نشست با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور امروز نسبت به سال‌های گذشته از ظرفیت‌ها و امکانات بهتری برخوردار است، اظهار کرد: دانشگاه پیام نور می‌تواند امکان استفاده از زیرساخت‌های الکترونیکی را در آموزش مجازی برای دانشگاه‌های پاکستان فراهم آورد.

وی با اشاره به دیگر زمینه‌های همکاری بین دانشگاه‌های پیام نور و دانشگاه‌های پاکستان اظهار کرد: این دانشگاه در زمینه تبادل استاد و دانشجو، برگزاری کارگاه های تخصصی و برنامه های مشترک پژوهشی نیز آمادگی همکاری دارد.

پروفسورضیاءالقیوم، رئیس دانشگاه باز علامه اقبال پاکستان نیزضمن استقبال از همکاری دو جانبه با دانشگاه پیام نور و پیشنهاد راه اندازی دفاتر نمایندگی گفت: دانشگاه علامه اقبال پاکستان ، دانشگاه پیام نور را به لحاظ هزینه‌های مالی برای حضور نمایندگان این دانشگاه در کشور پاکستان کاملا حمایت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: تعامل دو دانشگاه در ارتقای دو کشور نقش ویژه‌ای خواهد داشت و این ارتقا از نظر کشور پاکستان، بسیار ارزشمند خواهد بود.

پروفسور سلیم مظهر قائم مقام ریاست دانشگاه پنجاب پاکستان نیز با عنوان اینکه تمامی تفاهم نامه‌ها و صحبت‌های همکاری بین دو دانشگاه باید به مرحله عملیاتی برسد، گفت: دانشگاه‌های پاکستان نیازمند تبادل استاد و اجرای برنامه‌ها و سمینارهای پژوهشی مشترک هستند و آمادگی خود را برای حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور برای سمینارهای پژوهشی اعلام می‌کنند.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی افزود: دانشگاه‌های پاکستان نه تنها در زمینه آموزش مجازی بلکه از همکاری با دانشگاه پیام نور در دیگر ابعاد و زمینه‌ها نیز استقبال می‌کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها