16. مهر 1398 - 11:35   |   کد مطلب: 222256
فرماندار قصرشیرین گفت:
امنیت در مرز قصرشیرین برقرار است
امروز با حضور مقتدرانه و باصلابت تمامی نیروهای مسلح شاهد برقراری امنیت کامل در نوار مرزی این شهرستان هستیم و هیچ مساله و مشکل امنیتی نداریم.

به گزارش بازی دراز، 

مرادعلی تاتار روز دوشنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در محل هنگ مرزی قصرشیرین به مناسبت هفته نیروی انتظامی، افزود: نیروی انتظامی با خدمات صادقانه در جامعه و برخوردهایی که با مفاسد اقتصادی و جلوگیری از قاچاق کالا داشته است امروز شاهد برقراری نظم و انضباط خوبی در جامعه هستیم.

وی اظهار داشت: امنیت از اساسی ترین نیازهای هرجامعه ای  است که بدون وجود آن شیرازه جامعه از هم می پاشد و این مرهون تلاش شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی در کنار دیگر نیروهای مسلح امنیتی و نظامی  است.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: امروز نیروی انتظامی در کنار دیگر بخش های جامعه برای تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب اسلامی تلاش می کند.

 تاتار ادامه داد: نیروهای مسلح ما تحت فرامین داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمامی بحران های داخلی و خارجی نقشی موثر ایفا می کنند.

 وی اضافه کرد: نام انقلاب اسلامی در جهان امروز به عنوان یک نگین می درخشد و این مرهون شجاعت و دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خدا در راستای اهداف متعالی نظام اسلامی برای امنیت و آرامش مردم تلاش می کنند.

فرمانده انتظامی قصرشیرین نیز با قدردانی از تلاش های تمامی سبزپوشان انتظامی در بخش های مختلف گفت: نیروی انتظامی در رصد و پایش مرزها و تامین امنیت راهها و محورهای مواصلاتی و همچنین تامین امنیت و نظم اجتماعی تلاشی بسیار موثر دارد.

سرهنگ عنایت فلاحی افزود: اعتماد مردم بهترین سرمایه برای نیروی انتظامی است و این نیرو در کاهش جرایم و مقابله با هنجارشکنی برنامه های بسیار مختلفی در طول سال ارائه می کند.

وی از هوشمند سازی و نصب دوربین بر روی البسه پلیس و تجهیز پلیس شهرستان به سامانه جی پی اس خبر داد.

وی گفت: با توجه به بازگشایی مرز رسمی خسروی و تردد زائران اربعین نیروی انتظامی با تمام توان در راستای خدمت رسانی به زائران تلاش می کند.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت  و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها