16. مهر 1398 - 10:19   |   کد مطلب: 222246
بازی دراز1404: امام جمعه گفت:اربعین بزرگترین راهپیمائی و تجمع مردمی در جهان است و توطئه های دشمنان اسلام نمی تواند چراغ این حرکت عظیم را در دنیا خاموش کند.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: اربعین بزرگترین تجمع مردمی در جهان است که عاشقان ابا عبدالله برای شرکت در مراسم اربعین با پای پیاده راهی کربلا میشوند.

وی افزود: راهپیمایی بزرگ اربعین در سال های اخیر رنگ و بوی خاصی به خود گرفته و به یکی از مظاهر عزت و قدرت آزادگان در جهان تبدیل شده است .

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: این حرکت عظیم به مذاق دشمنان اسلام و در راس آنها آل سعود خوش نیامده و در دوسال اخیر با ایجاد توطئه سعی در به حاشیه کشاندن آن دارند که با بصیرت و ولایت مداری مردم خنثی شده است.

فاطمی نسب ادامه داد: ایجاد تنش در عراق و انتشار شایعات مختلف برای ایجاد تفرقه بین مردم ایران و عراق در چند روز اخیر از ترفند های آل سعود برای ایجاد خلل در اربعین امسال بود که با بصیرت و هشیاری مردم این توطئه نیز خنثی شد.

وی تاکید کرد: اربعین حسینی هم چون چراغی ست که همواره روشن خواهر ماند و  تلاش های مذبوحانه ی دشمنان اسلام نمی تواند این چراغ را در دنیا خاموش کند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها