15. مهر 1398 - 9:00   |   کد مطلب: 222232
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب خبر داد:
اجرای برنامه های هفته کودک در شهرستان
بازی دراز1404: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب از اجرای برنامه های هفته کودک در شهرستان توسط ادارات و نهادهای مختلف خبرداد.

به گزارش بازی دراز، پیرکرمی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : هفته کودک فرصت مناسبی برای برنامه ریزی در جهت برنامه های مربوط به کودکان و نوجوانان می باشد.
ایشان باتاکید بر لزوم آموزش مادران افزود : اداره کتابخانه های عمومی در جهت آموزش قصه گویی برای مادران برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.
وی تصریح کرد : بهداشت ودرمان شهرستان نیز در جهت بهداشت و سلامت مادران و کودکان و تغذیه مناسب آنها می تواند با برگزاری کلاسهای آموزشی در مراکز خانه بهداشت خود مفید واقع شود.
معاون سیاسی فرماندار شهرستان اذعان داشت : ویزیت رایگان مادران و کودکان و بازدید از مراکز پیش دبستانی، مهدهای کودک و دبستان در برنامه های شبکه بهداشت ودرمان در هفته کودک باشد.
پیرکرمی ادامه داد : کمیسیون بانوان فرمانداری نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی فرزند پروری برای مادران و تجلیل از مادران وکودکان موفق در هفته کودک اقدام نماید.
ایشان بااشاره به اقدامات بهزیستی تصریح کرد : بازدید از کودکان معلول و بی سرپرست ، انجام مشاوره رایگان والدین و آشنایی با اورژانس اجتماعی از اقدامات بهزیستی شهرستان در هفته کودک خواهد بود.
وی افزود : سپاه پاسداران نیز با اجرای برنامه های فرهنی در مهدهای کودک می تواند در برنامه های گرامیداشت هفته کودک سهمی داشته باشد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها