پربازدیدترین ها

کد خبر: 222221 ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۳

با حضور اعضای شرکت های دارویی کوبل دارو ،دکتر عبیدی ،آدورا طب:

دو پایگاه بهداشت روستایی درشهرستان قصرشیرین افتتاح شد

بازی دراز1404: اعضای شرکت های دارویی کوبل دارو ،دکتر عبیدی ،آدورا طب در سفر یک روزه خود ضمن بازدید از پروژه ساختمان در حال ساخت مرکز فوریت های پزشکی سرپل ذهاب ، دو پایگاه بهداشت روستایی درشهرستان قصرشیرین مورد افتتاح قرار دادند.

دو پایگاه بهداشت روستایی درشهرستان قصرشیرین افتتاح شد

به گزارش بازی دراز، خیرین نیک اندیش شرکت های دارویی کوبل دارو ،دکتر عبیدی ،آدورا طب طی سفر یکروزه خود به شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب از پروژه ساختمان در حال ساخت مرکز فوریت های پزشکی این شهرستان بازدید بعمل آوردند.

در ادامه این سفر،خیرین نیک اندیش به همراه فرماندار شهرستان قصرشیرین پروژه خانه بهداشت روستایی روستای گراوه به مساحت ۲۲۰مترمربع و پروژه خانه بهداشت روستای شیرین آب در شهرستان قصرشیرین با به روزترین تجهیزات پزشکی در این روستا مورد افتتاح و بهره برداری قرار دادند. 

دکترغفار برارجانیان ،عضو هیئت مدیره داروسازی عبیدی در حاشیه افتتاح این دو پروژه درگفتگو با خبرنگار ما گفت: زلزله مصیبی بسیار شدیدی بود که براین منطقه وارد شد و لذا پس از وقوع این حادثه ،بلافاصله از طریق هوایی محموله دارو اقلام بهداشتی ارسال شد و پس از آن تصمیم برساخت و بازسازی خانه بهداشت در مناطق روستایی شد.

وی افزود: با هدف بیمارمحورو با تفاهم نامه بین وزارت بهداشت مجمع خیرین داروسازی ساخت سه پایگاه بهداشت روستایی در سرپل ذهاب و قصرشیرین در دستور کار قرار دادند امروز شاهد افتتاح دو واحد آن بودیم و واحد بعدی آن درطی سه ماه آینده مورد بهره بردرای قرارخواهد گرفت.
 
وی یاداور شد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در کنار مردم هستیم و در جریان سیل در استان های خوزستان و گلستان و لرستان اقدامات خوبی انجام شده است ، احداث دو پایگاه بهداشت در لرستان، بازسازی 10پایگاه بهداشت در خوزستان و ارسال 150دستگاه پکیج به استان های لرستان و خوزستان صورت گرفته است.

فرماندار قصرشیرین درادامه ضمن تقدیر از کار خداپسندانه خیرین نیک اندیش ،گفت: کار بی نظیری در حوزه بهداشت و درمان در منطقه صورت گرفته است ، خیرین به کمک دولت آمدند و بخش اعظمی را انجام دادند در حوزه بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش کار زیادی شد. 

تاتار افزود: در دوران انقلاب دیدیم افرادی با جانشان انقلاب را برای ما بیمه کردند و این دسته شهدا بودند، و اغلب امروزه خیرین راه شهدا را به گونه ای دیگر ادامه می دهند و از مال خود می گذرند تا به زندگی مردم احیاء ببخشند و این کار نیک در ذهن مردم و در آخرت ماندگار است.