13. مهر 1398 - 12:17   |   کد مطلب: 222216
بازی دراز 1404 : به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی درمحل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سرپلذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته ناجا به تشریحی از گزارش عملکرد نیروی انتظامی شهرستان پرداخت و گفت: تلاش نیروهای پلیس و تعامل مناسب با دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی و راه اندازی گشت های بسیج رضویون در طی سال جاری باعث کاهش ۱۳ درصدی جرایم در شهرستان شده است.

سرهنگ محمدرضا یاری با بیان اینکه شعار هفته نیروی انتظامی امسال " پلیس هوشمند، امنیت مردم " افزود: نیروی انتظامی به دنبال ارتقا امنیت اجتماعی ، مبارزه با جرایم وبزهکاری های اجتماعی و ایجاد پناهگاهی امن برای مردم است.

وی تصریح کرد: دو مناسبت بزرگ همایش پیاده روی اربعین حسینی و انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیش رو است که با تلاش نیروی انتظامی و تعامل سایر نیروهای نظامی و ادارات و نهادهای مختلف در کمال امنیت برگزار خواهد شد.

فرماندار سرپلذهاب در ادامه ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب،شهدای مدافعین حرم و شهدای نیروی انتظامی جان برکفان ایجاد نظم و امنیت در جامعه گفت: نیروی انتظامی در برابر مبارزه با مفاسد اجتماعی ،انهدام بانهدهای مواد مخدر و قاچاق،دستگیری مجرمان و متهمان در پیشگیری از جرم و جرائم همچون باغبانی عدالت اجتماعی عمل نموده است تا درخت تنومند عدالت به شکوفه بنشیند.

وی افزود: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری ،نیروی انتظامی مظهر اقتدار،نظم و هم مظهرمهربانی در جامعه است و در بیانیه گام دوم انقلاب نیز جایگاه ویژه ای در راستای تامین امنیت و مدیریت مدبرانه راهبردی خود نیز دارند .

وی گفت: امروز بعد از40سالگی انقلاب اسوه خواندار شدن پایه های اسلامی در دنیا مخصوصا استکبار جهانی (آمریکا) هدفمند با سیاستهای خود به دنبال تضعیف زیرساخت های اجتماعی و ترویج مواد مخدر و ایجاد بی بند و باری اخلاقی و سست کردن پایه های اخلقی درکشورهستند.

محبت جمالی نیا ادامه داد: زمین گیر نمودن اهداف شوم دشمنان ،توسط حافظان نظم و امنیت این مملکت برهمگان به وضوح محرز و مشخص است، این اهداف شوم با همکاری و تعامل با نیروی نظامی و انتظامی و اطلاعاتی با پتانسیل ها و ظرفیت های ویژه در نیروی انتظامی یکی پس از دیگری خنثی و ناکام می شود.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی امروز وظیفه بسیار سنگین دارند با انجام صحیح و به موقع ماموریتهای خود،اعتماد مردم را به خود جذب کرده و لذا این اعتماد باید بین مردم تقویت شود.

جمالی نیا گفت: روحیه انقلابی ،مدیریت جهادی ،تفکر بسیجی عزم و اراده راسخ برحفظ و امنیت کشور ،پاسداری از ارزشها از عملکرد خوب نیروی انتظامی و فرماندهی خوب و مدبرانه و عاقلانه بوده است که بستراطمینان بخشی افکار عمومی و اعتماد آفرینی مردم را به وجود آورده که در نوع بی نظیر خود پایه های اقتدار جمهوری اسلامی در مجامع بین المللی محاسبه می گردد.

وی بیان کرد: توجه به رویکرد مشارکتی نیروی انتظامی ،تعامل و همکاری در بین نیروی انتظامی و مردم را افزایش داده و حاصل این تعامل و همکاری هم برای نیروی انتظامی و هم برای مردم دستاوردهای قابل توجهی به همراه داشته است.

فرماندار شهرستان یادآور شد: توجه به رویکردهای جامعه محوری در ماموریت های مختلف نیروی انتظامی سبب شده که افراد و گروههای اجتماعی در برنامه ها و ماموریت های نیروی انتظامی که نیاز به همکاری مردم دارد، ریشه ای مشارکت نماید که نمونه و مصداق بارز آن همکاری در وقایع زلزله ،سیل و آتش سوزی در مراتع کشاورزی است که با همکاری مردم، دستگاه های اجرای، ارتش،سپاه و بسیجیان و نیروهای نظامی ارائه خدمات نمایند.

لازم به ذکراست ، در پایان به آزادگان، خانواده های معظم شهدا و کارکنان ساعی و پرتلاش نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب لوح تقدیراهداء شد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها