پربازدیدترین ها

کد خبر: 222204 ۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱

در آستانه فرا رسیدن هفته ناجا:

گلزارشهداي شهرستان سرپل ذهاب عطرافشانی و غبارروبی شد

بازی دراز1404: در آستانه فرا رسیدن هفته ناجا، مزار شهدای شهر سرپل ذهاب با حضور مسئولان، فرماندهان و جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران غبارروبی و عطرافشانی شد.

گلزارشهداي شهرستان سرپل ذهاب عطرافشانی و غبارروبی شد

به گزارش بازی دراز،  به مناسبت هفته ناجا،فرماندهی انتظامی سرپل ذهاب ، جمعی از پرسنل سپاه پاسداران و ارتش پادگان ابوذر،مسئولین و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و مردم شهرستان سرپل ذهاب  با حضور برگلزارشهدای سرپلذهاب با اهدای شاخه های گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس و شهدای نیروی انتظامی را گرامی داشتند  و با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید میثاق كردند.

 فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب در این آیین ضمن گرامیداشت هفته ناجا و یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی ،نیروهای نظامی و انتظامی را پشتوانه انقلاب خواند و اظهار كرد: شهرستان سرپل ذهاب با توجه به اینكه نیروی انتظامی با انگیزه ای دارد از امنیت خوبی برخوردار است.

سرهنگ محمدرضا یاری افزود: امنیت یک موضوع مهم و تاثیرگذار در جامعه است و هم‌اکنون در سایه تلاش‌های نیروی انتظامی٬ ایثارگری‌های شهدای والامقام٬ جانبازان و رهنمودها و درایت‌های مقام معظم رهبری کشورمان به امنیت همه‌جانبه دست یافته است و ما به این امر افتخار می‌کنیم.

وی تصریح کرد: شهیدان برای مردم ایران قداست خاصی دارند و لذا شهدا حق بسیار عظیمی بر ما دارند چرا که امنیت حال حاضر را مدیون خون ایشان هستیم.
 
 سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از 90 هزار تن جمعیت در دوران هشت سال دفاع مقدس، 803 شهید، 163 آزاده و 840 جانباز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.