10. مهر 1398 - 10:20   |   کد مطلب: 222193
سرمربی منچسترسیتی به تمجید از ستاره تیمش پرداخت و عنوان کرد این بازیکن در آینده می‌تواند بهتر از این هم بشود.

به گزارش بازی دراز، 

به نقل از تایمز، در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا منچستر سیتی در خانه موفق شد  با دو گلی که رحیم استرلینگ و فیل فودن به ثمر رساندند دینامو زاگرب را شکست دهد. این بازی با تساوی بدون گل در جریان بود ولی دقایقی بعد از ورود استرلینگ به زمین بازی او موفق شد برای تیمش گلزنی کند. 

پپ گواردیولا، سرمربی سیتی بعد از برتری تیمش در این دیدار گفت: استرلینگ بازیکن خیلی خوبی است و قطعا در آینده بهتر از این هم خواهد بود. او الان حرکات خیلی خوبی در زمین دارد و نیاز است که تمام کنندگی‌اش را نیز بهتر کند. او استعداد و توانایی بالایی دارد. درباره فیل فودن نیز باید بگویم که او بازیکن خیلی جوانی است و تنها راه پیشرفتی که دارد این است که بازی کند. هر وقت که او در ترکیب قرار نمی‌گیرد من خیلی ناراحت می‌شوم ولی با این حال بازیکنان کمی در سن او هستند که این قدر بازی کردند.

گواردیولا همچنین به اظهارنظر درباره داوری نپرداخت که می‌توانست دو پنالتی برای سیتی در این بازی بگیرد و تنها گفت سیتی هر چه به دست آورده است به خاطر تلاش خودش بوده است.

استرلینگ علاوه بر گلزنی در این دیدار توانست پاس گل نیز بدهد و بازی خوب خودش را در این دیدار تکمیل کند. 

سرمربی منچسترسیتی همچنین تاکید کرد کوین دی بروین که در این دیدار غایب بود ممکن است به دیدار این هفته در لیگ برتر نرسد و نتواند در بازی برابر ولورهمپتون به میدان برود. 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها