8. مهر 1398 - 9:39   |   کد مطلب: 222166
بازی دراز1404:گردهمایی رزمندگان پبشکسوتان بازنشتگان به مناسبت هفته دفاع مقدس در مصلی نماز جمعه شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم ضمن تاکید بر اهمیت ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان دفاع مقدس اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس با وجود محدودیت‌ها و سختی‌های متعدد، ثمرات گرانبهایی برای ایران اسلامی به همراه داشت که نمود آن را در دهه چهارم انقلاب به خوبی مشاهده می‌کنیم.

وی با اشاره به این فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «رزمندگان، به‌ویژه شهدای عزیز ما، به گردن این ملت و به گردن همه ما حق دارند» خاطرنشان کرد: بدون شک برگزاری این برنامه‌ها ادای دینی به شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب در ادامه با اشاره به اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران در دنیا افزود: یکی دیگر از دستاوردهای دفاع مقدس که امروز ابر قدرت های جهان نمی توانند آن را ببینند، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران است که نمی توانند بدون در نظر گرفتن کشور ما در منطقه کاری از پیش ببرند.

وی گفت: مقاومت ایرانی‌ها در دوران دفاع مقدس سبب پیشرفت و ارتقای امنیت و اقتدار کشور شد و امروزه تجربه آن دوران باید چراغ راه جوانان خلاق و متعهد باشد تا با اتکا به ظرفیت‌های داخلی و افزایش بنیه نظامی، کشور اسلامی را در مقابل دشمنان بیمه کنند و کسی چشم طمع به خاک ایران نداشته باشد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها