7. مهر 1398 - 12:45   |   کد مطلب: 222149
بازی دراز1404: به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت تیپ ۷۱پیاده مکانیزه پادگان ابوذر و بنیاد شهید شهرستان سرپل ذهاب از خانواده های جانبازان ارتش با حضورامام جمعه ،فرمانده ارتش پادگان ابوذرتجلیل بعمل آمد.

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم گفت: یک رزمنده زمانی می تواند مورد توجه خدا قرارگیرد که می تواند برای اسلام قیام کند و در جبهه های نبرد حضور پیدا کند و از مکتب ،نظم و ارزشهای اسلامی دفاع کند.

وی افزود: در گام دوم انقلاب جهت تمدن سازی نوین اسلامی حرکت میکنیم و لذا برای پیشرفت اهداف عالیه به شما جانبازان نیاز است.

وی تصریح کرد: در زمان جنگ تحمیلی پادگان ابوذر مورد حمله و آماج موشکی هوایی دشمن قرار گرفت و این منطقه شهدای بسیاری تقدیم کردیم،امروزه به برکت مجاهدت مجاهدانه شما عزیزان هیچ اجنبی نمی تواند به آب و خاک میهن اسلامی تصرف کند.

امام جمعه شهرستان بیان کرد: این اقتدار،عزت،ارزش،ثبات و امنیت حاصل زحمات و رشادت های شما و مدیون خون شهداست و لذا امروز باید برای ادامه دادن این راه بکوشیم و قدر دان باشیم.

فرمانده پادگان ابوذرشهرستان سرپل ذهاب سرهنگ شاطری درادامه گفت: دفاع مقدس، گنجینه ارزشمندی از پایمردی‌ها و جانفشانی‌های سلحشورانی است که عاشقانه دل به آرمان‌های والا و انقلابی پیر و مرادشان سپردند و با سلاح ایمان و بصیرت رویای شکست‌ناپذیری قدرت‌های بزرگ و ایادی منطقه‌ای آنان را برای همیشه باطل کردند.
وی تصریح کرد:  اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی بی‌نظیر ایران اسلامی مرهون درس‌آموزی‌های هوشمندانه نیروهای مسلح از تجربه گران سنگ ۸ سال دفاع مقدس است و لذا جایگاه ایثارگران در نزد خداوند متعال و مردم والا و ارزشمند است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها