3. مهر 1398 - 12:47   |   کد مطلب: 222090
بازی دراز1404: امام جمعه ،‌ رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران ،فرمانده ،‌ نماینده ولی فقیه و جمعی از ‌پرسنل سپاه ناحیه سرپلذهاب با خانواده معظم شهدا و جانبازان گرانقدر دوران دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش بازی دراز،امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب دراین دیدارمعنوی جایگاه خانواده های معززشهدا را والا و مهم عنوان کرد و گفت: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشارت ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسوولان یادآوری می کند.

وی از شهدا بعنوان طلایه داران و پرچمداران راستین عرصه های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: خانواده های شهدا از افتخارات کشور ما می باشید و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان هستند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در ادامه گفت:  امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
سرهنگ نوروز اکبری تصریح کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران سرپلذهاب در ادامه گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

عبدالرضا خانمحمدی گفت: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده های آن بزرگمردان، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها