پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 222072 ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱

دفاع مقدس اقتدار و عظمت ایران را به دنیا نشان داد

فرماندارجوانرود در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس اقتدار و عظمت ایران را به دنیا نشان داد.

دفاع مقدس اقتدار و عظمت ایران را به دنیا نشان داد

به گزارش بازی دراز، 

 صبجگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی با حضور جناب آقای یوسفی فرماندار محترم جوانرود و مسئولان ادارات وارگانهای این شهرستان در تیپ انصا ر الرسول (ص) جوانرود برگزارشد.

 فرماندارجوانرود در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس اقتدار و عظمت ایران را به دنیا نشان داد.

رستگار یوسفی با یاداوری گذری بر تاریخ ایران افزود: دراوایل شکل گیری انقلاب اسلامی و در شرایطی که نیروهای سپاه و بسیج شکل نگرفته بودند با پشتیبانی دنیای کفر و اسکتبار جنگی بر کشور ما تحمیلی کردند که تنها یک وجب از خاک میهن به دشمن واگذار نشد بلکه اقتدار و عظمت ایران را به دنیا نشان داد.

وی گفت: این دفاع در برابر زیاده خواهی های دشمنان باعث شد توطئه های مشترک برای به زانو در آوردن ملت ایران به فرصتی توانمندی ایران اسلامی در عرصه های مختلف تبدیل شود.

یوسفی با اشاره به پیشرفت های ایران در زمییه های علمی ، دفاعی ، پزشکی ، کشاورزی وصنعتی و.. یادآورشد: ایران توانمندتراز گذشته در مسیر رشد و پیشرفت گام برمی دارد.

همچنین فرمانده تیپ انصار الرسول (ص) جوانرود در صبجگاه مشترک نیروی نظامی و انتظامی این شهرستان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: در 31 شهریور 59 رژیم بعث عراق به پشتبانی استکبار جهانی و 30 کشور جهان جنگی بر کشور مان تحمیل کردندکه حاصلش خفت و خواری برای دشمنان و عزت و افتخاربرای ملت ایران است.

سردار ناصر باباخانی به تصرف و واگذاری بخشی از سرزمین ایران اسلامی در دوران قاجار و پهلوی اشاره کردو افزود: در جنگ تحمیلی در سایه رهبری های امام راحل (ره) وداع جانانه رزمندگان و پشتبانی و حدت و همدلی ملت یک وجب از خاک ایران اسلامی به دشمن واگذارنشد.

وی اظهارداشت : اعلام می کنیم تا زنده ایم در رکاب رهبر عزیزمان از اسلام و قرآن ، انقلابمان دفاع و نمی گذاریم دستاوردهایمان این که در طول 40 سال با مجاهدت بدست آورده ایم پایمال شود.