پربازدیدترین ها

کد خبر: 222066 ۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱

یادواره شهدای حوزه ای و ۲۲ شهید روستای آینه در سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز1404: یادواره شهدای حوزه ای و ۲۲ شهید روستای آینه با حضور امام جمعه ، فرمانده سپاه ناحیه و جمعی ازمسئولین شهرستان سرپلذهاب به همت حوزه مقاومت ولیعصر.عج. در محل مسجد این روستا برگزار شد.

یادواره شهدای حوزه ای و ۲۲ شهید روستای آینه در سرپلذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، در این مراسم امام جمعه سرپلذهاب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و تکریم خانواده های شهدا گفت: رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس با تاسی از امام حسین.ع‌. در جبهه های جنگ حضور یافتند و با جانفشانی و رشادت های خود برای زنده نگه داشتن انقلاب ، دین و آرمان های اسلام و احیای شعارالهی به شهادت رسیدند.

وی افزود: شهدا برای روشن نگه داشتن چراغ مکتب اسلام در میدان های نبرد جان عزیزشان فدا کردند و امروزه ما وظیفه داریم سنت های ناب را احیاء کنیم و ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

فاطمی نسب تصریح کرد: امروزه تاکتیک دشمن برای خاموش کردن چراغ اسلام تغییر کرده، در گذشته با گلوله و تانک می خواستند به اسلام خدشه وارد کنند امروزه با ماهواره و فضای مجازی و جنگ رسانه ای وارد عمل شدند.

ایشان ادامه داد: امروزه دشمن اعتقادات، ارزش ها، فرهنگ،مذهب،باورهای ما را مورد هدف قرار داده است و دراین بین باید خانواده ها هوشیار و مراقب فرزندانشان باشند فتنه ها و حجمه های دشمن خوب بشناسند و باعث فلاکت دشمن شوند.
وی هدف شهدا در جبهه های حق علیه باطل، امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و گفت: ما امروزه وظیفه داریم با شهدا عهد و پیمان ببندیم و برای پیشبرد اهداف شهدا تلاش کنیم.

امام جمعه شهرستان گفت: عده ای در داخل کشور و سرسفره انقلاب و نظام هستند ولی بزرگترین ضربات به اسلام می زنند، نام شهدا از کوچه ها و معابر و داستان های شهدا از کتاب ها حذف کردند، ما نباید بگذاریم این دسته از افراد به اهداف خصمانه خود دست پیدا کنند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در ادامه گفت: برگزاري يادواره شهدا زمينه آشنايي جوانان و نسل جوان را با افكار شهدا و اهداف آنها فراهم مي‌كند.
سرهنگ نوروز اکبری تصریح کرد:امروز زنده نگاه داشتن ياد و خاطره شهدا و حفظ حرمت و جايگاه خانواده هاي معظم آنها براي تداوم انقلاب اسلامي و عزت و عظمت نظام اسلامي ايران ضروري است.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرد