پربازدیدترین ها

کد خبر: 221946 ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵

رئیس عتبات عالیات شهرستان سرپلذهاب:

۶موکب به موکب داران درسرپلذهاب تحویل داده شده است/پیش بینی تردد بیش از یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر زائر از مرز خسروی به عتبات عالیات

بازی دراز 1404: رئیس عتبات عالیات شهرستان سرپلذهاب با بیان اینکه ۶موکب به موکب داران درسرپلذهاب تحویل داده شده است گفت: پیش بینی می شود بیش از یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر زائر از مرز خسروی به عتبات عالیات تردد کنند.

۶موکب به موکب داران درسرپلذهاب تحویل داده شده است/پیش بینی تردد بیش از یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر زائر از مرز خسروی به عتبات عالیات

به گزارش بازی دراز، اسفندیار کرمی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: پیش بینی میشود بیش از ۱ میلیون ۲۰۰ هزار نفر زائر عتبات عالیات از مرز خسروی تردد کنند که بیشتر بعلت نزدیک بودن مسیر زوار به عتبات عالیات است.

وی افزود:بیشترین اقدامات و تدابیر اندیشیده شده برای تاریخ ۱۳ الی ۳۰ مهرماه پیش بینی میشود که بیشترین تردد زوار در پیش خواهیم داشت.

رئیس عتبات عالیات شهرستان سرپلذهاب تصریح کرد: 
باید اداره راه و حمل و نقل جاده ای همکاریهای لازم در قسمت راههای مواصلاتی به موکب داران بعمل آورد و نسبت به تسطیح مکان مورد نظر در برپایی موکب اقدامات لازم بکارگیرد.

وی با بیان اینکه ۶موکب به موکب داران درسرپلذهاب تحویل داده شده است، تاکید کرد: در سرپلذهاب هر کسی که بصورت شخصی پذیرای زوار اربعین باشد باید روال اداری و اقدامات امنیتی در بحث اسکان را از طریق عتبات عالیات انجام دهد و احراز هویت را کامل کند و به این نهاد مربوطه مراجعه کند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ گونه توقف زائر در سرپلذهاب نداشته ایم، گفت: هرگونه زائری با هر شرایطی وارد شهرستان شود بصورت کاملا مشخص و معین شده اسکان داده میشود.

گفتنی است، شهرستان مرزی سرپلذهاب با ۸۵هزارتن جمعیت، ۴۸کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.