پربازدیدترین ها

کد خبر: 221932 ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

در سرپلذهاب صورت گرفت :

اهدای کمک ۴۰۰میلیون ریالی خیرین به خانواده های نیازمند به همت سرپرست فرماندهی تیپ ۷۱ ابوذر

بازی دراز1404: ۴۰۰میلیون ریال کمک خیرین نیکوکار به همت فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه صاحب الزمان (عج) پادگان ابوذر به هشت خانواده نیازمند سرپلذهابی اهدا گردید.

اهدای کمک ۴۰۰میلیون ریالی خیرین به خانواده های نیازمند به همت سرپرست فرماندهی تیپ ۷۱ ابوذر

به گزارش بازی دراز، کمک به هشت خانواده نیازمندو آسیب دیده شهرستان سرپل ذهاب بارایزنی سرپرست تیپ ۷۱پیاده مکانیزه صاحب الزمان(عج) و به همت خیرین نیکوکار به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال انجام گرفت .
دراین مراسم که امام جمعه اهل سنت شهرستان نیز حضورداشت باحضور در منزل این خانواده ها کمکهای صورت گرفته از سوی خیرین به آنها اهدا گردید.
سرهنگ جلیل شاطری در دیدار با این خانواده ها اظهار داشت: خدمت به مردم و کمک به نیازمندان از مهم ترین آموزه های قرآن و اهل بیت عصمت وطهارت علیهم السلام است .
وی افزود : کمک به نیازمندان خصوصا اهل ایمان اهمیت ویژه ای دارد ولی ممکن است فردی که به او کمک میشود هم کیش او نباشد.
 سرپرست تیپ ۷۱ ابوذر اذعان داشت : مسلمانان براساس آموزه های قرآنی و باتوجه به وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری در هر پست و مقامی که باشند باید در امر خدمت رسانی  به مردم و کمک به نیازمندان همت و تلاش مضاعف نمایند .
شاطری تصریح کرد : کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران با الگو گیری از ائمه و تاسی از خون شهداء آماده هستند تا جان خود را برای دفاع از میهن وکمک به هم نوعان خود فدا نمایند واین امر را میتوان درحوادث پیش آمده در کشور همچون زلزله شهرستان سرپلذهاب و سیل در کشور به عینه مشاهده کرد.