پربازدیدترین ها

کد خبر: 221931 ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

مسئول تاکسیرانی سرپل ذهاب:

ثبت نام در سامانه سپند برای استفاده از سرویس مدارس شهرستان الزامیست

بازی د راز144: مسئول تاکسیرانی سرپل ذهاب گفت: بکاربردن هر چه سریعتر سامانه سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی (سامانه سپند) جهت سامان دادن دانش آموزان و سرویس های ایاب و ذهاب در مدارس سطح شهر و روستا باید در دستور کار قرارگیرد.

ثبت نام در سامانه سپند برای استفاده از سرویس مدارس شهرستان الزامیست

به گزارش بازی دراز، مسئول تاکسیرانی سرپل ذهاب گفت: بکاربردن هر چه سریعتر سامانه سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی (سامانه سپند) جهت سامان دادن دانش آموزان و سرویس های ایاب و ذهاب در مدارس سطح شهر و روستا باید در دستور کار قرارگیرد.

فریدون فتاحی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بکاربردن هر چه سریعتر سامانه سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی (سامانه سپند) جهت سامان دادن دانش آموزان و سرویس های ایاب و ذهاب در مدارس سطح شهر و روستا باید در دستور کار قرارگیرد.

وی افزود: رانندگان دارای واجد شرایط باید در اسرع وقت در سامانه سپند ثبت نام و در صورت تاییدیه به نمایندگی زاگرس سیرحلوان به آدرس خیابان احمدابن اسحاق.ره. میدان قائم،انتهای بلوار شهدای بازی دراز مراجعه و نسبت به دریافت کارت شناسایی سرویس مدارس اقدام کنند.

وی برحمل و جا به جایی کانکس هایی که درب مدارس را آشغال کرده اند تاکید داشت و گفت: این امرنقش بسزایی در برطرف کردن مشکلات ترافیکی و بهبود عبور و مرور شهری دارد و لذا نیازمند برنامه ریزی و هماهنگی فنی و کارشناسی در راستای اتخاذ و اجرای تصمیمات راهگشا در زمینه حل گره های ترافیکی هستیم.