پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 221927 ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

اردوگاه‌های راهیان نور در خدمت زائران اربعین

معاون سازمان اردویی و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: اردوگاه‌های راهیان نور در این استان برای پذیرایی از زائران اربعین آماده می‌شوند.

به گزارش بازی دراز، 

یونس عزیزی معاون اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به این که این معاونت برای اسکان زائران اربعین حسینی آماده است، بیان کرد: اردوگاه‌های راهیان نور استان کرمانشاه برای اسکان زائران حسینی آماده می‌شوند و در مرکز استان سه محل برای اسکان ویژه در نظر داریم. در مجموع امکان اسکان روزانه پنج هزار زائر در اردوگاه‌های راهیان نور کرمانشاه موجود است.

وی افزود: اردوگاه فرهنگی- تربیتی توحید، زائرسرای کربلا واقع در میدان جمهوری و ساختمان مرکزی معاونت واقع در بلوار شهید بهشتی رو به روی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه سه محل تعیین شده برای اسکان زائران در ایام اربعین است در اردوگاه توحید برای تخت خواب بیش از ۱۲۰۰ نفر در روز و برای کف خواب بیش از ۳۰۰۰ نفر ظرفیت اسکان در روز را داریم. سایر اماکن تعیین شده نیز ظرفیتی بیش از ۵۰۰ نفر در روز را برای اسکان زائران اربعین حسینی دارند.

وی گفت: تمام یادمان‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه اعم از مرصاد، بازی دراز، مطلع الفجر، شهید بهشتی، شهدای پاوه، شهید شیرودی و پادگان ابوذر آماده بازدید از کاروان‌های راهیان نور است.