پربازدیدترین ها

کد خبر: 221919 ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب در سالن جلسات این اداره برگزار شد

چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، فرماندار سرپلذهاب در این جلسه گفت:بازگشایی مدارس به عنوان یک موضوع مهم باید فضای نشاط، طراوت و پویایی برای دانش آموزان که آینده سازان این مرز و بوم هستند را فراهم کند.


وی روزهای آغازین مدرسه را از جهات مختلف دارای اهمیت توصیف کرد و افزود : ایجاد نگرش های مثبت و پویا در دانش آموزان و آشنایی با شخصیت و دیدگاه های دانش آموزان می تواند در روزهای اول مدرسه دانش آموزان را نسبت درس و تحصیل علاقه مند کند.

وی با اشاره به اهمیت بازگشایی مدارس در مهر ماه بیان کرد: ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش، موضوع فوق العاده حساسی بوده و ضرورت همکاری سایر ادارات در به ثمر نشستن این اهداف ، امر مهمی است که باید مد نظر مسئولین محترم ادارات شهرستان قرار گیرد.

رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب در ادامه در خصوص بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و سرویس های ایاب ذهاب دانش آموزی زیر نظر شرکت های حمل و نقل درون شهری گزارشی را ارائه دادند.

وی برحمل کانکس های اشغال شده درب مدارس، زیباسازی مدارس، مرمت و رنگ آمیزی و حمل نخاله های محدوده ساختمان کانون تربیتی شهیدباهنر و فنس یا حفاظ محدوده کانال خیابان ساحلی منتهی به ساختمان دبستان شهید سلیمانی توسط شهرداری، اهدایی مهرنماز و چارت عملی نماز از طرف سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان و دفع فاضلاب مدارس شهری تاکیداتی داشت.

عباسیان تصریح کرد: وسایل گرمایشی، آبخوری ها، دستشویی ها ،برق،آب، گاز و شرایط ایمنی مدارس ، ساماندهی مراکز پیش دبستانی دولتی از مهترین اقداماتی است که باید با دقت تمام انجام گیرد.

وی گفت: همکاری پلیس راهور و پلیس راه و تاکسی رانی شهرستان با شرکت های حمل و نقل درون شهری (پیمانکار سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی)و لزوم توجه مدیران مدارس به جلسات والدین در مدارس موارد مورد تاکید است که باید در دستور کار قرار گیرد.