21. شهريور 1398 - 12:08   |   کد مطلب: 221909
بازی دراز1404:جلسه برنامه ریزی ستاد اربعین با حضور جمالی نیا فرماندار سرپلذهاب و اعضای این ستاد در محل فرمانداری شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد .

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در این جلسه ضمن تاکید بر خدمات رسانی در شان و منزلت زوارامام‌حسین.ع. در ایام تردد زائرین در مرز خسروی به کربلای معلی،گفت: به پاس رشادتهای شهدای هشت سال دوران دفاع مقدس که نام نیکشان در مناطق عملیاتی بازی دراز،پادگان ابوذر،قراویز و دیگر مناطق جنگی سرپلذهاب می درخشد خدماتی ارزنده با خلوص نیت و تواضع بعنوان یک خادم به زائرین ارائه شود.

وی افزود: در این راستا ۷ کمیته تامین زیرساخت ها، نظارتی،انتظامی و امنیتی،خدماتی_رفاهی،بهداشت و درمان،اسکان و اردوگاه،برنامه های تبلیغی و فرهنگی برای هرچه بهترارائه دادن خدمات به زائرین آماده هستند و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی تصریح کرد:موکب دارانی که برای ایام اربعین آماده ارائه خدمات به زائرین حسینی هستند هرچه سریعتر در سامانه ثبت نام کنند و منازل مسکونی که برای اسکان زائرین مهیا می شوند با مراجعه به سازمان تبلیغات نسبت به اخذ مجوز و کارت شناسایی اقدام کنند و از مسئولین تقاضا میشود این برنامه ریزی با حساسیت امنیتی نظارت و عمل شود.

وی ادامه داد: مساجد ، حسینیه ها و مدارس آموزش و پرورش برای اسکان زائرین در شرایط مازاد بر اسکان زائرین در شهرستان قصرشیرین ، در شهرسرپلذهاب آماده و پذیرا باشند. 

وی ضمن اعلام آمادگی کامل حوزه های راهداری،آب وبرق در تسهیل ارائه خدمات موکب داران ،گفت: خدمات شایسته ای با نظارت تیم بازرسی ستاد عتبات عالیات بر موکب داران مسیر تردد زائرین از سرپلذهاب تا قصرشیرین ارائه شده است و جا دارد این روند بصورت مستمرو نیاز طی شود.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها