20. شهريور 1398 - 13:50   |   کد مطلب: 221895
بازی دراز1404:مراسم سوگواری سیدالشهداء و قیام خونین کربلا در بنیادشهیدو امورایثارگران سرپلذهاب با حضور امام جمعه،فرمانده سپاه، رئیس اداره بنیادشهید و جمعی دیگراز مسئولین درسرپلذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، همزمان با ایام‌ سوگواری سیدالشهداء و قیام خونین کربلا، مراسم سوگواری عزاداری در محل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپلذهاب با حضور امام جمعه،فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان سرپلذهاب و جمعی از خانواده های شاهد و ایثارگر برگزار گردید.

مدیحه سرایی،سینه زنی و قرات عاشورا از برنامه های این مراسم بود.

حجت الاسلام فاطمی نسب امام جمعه شهرستان سرپلذهاب در این مراسم‌ ضمن تسلیت ایام سوگواری ماه محرم گفت: یادگاران دوران دفاع مقدس ،روحانیون پیشکسوتان و میدان داران جامعه هستند که باید نگذارند به مکتب اسلامی خدشه وارد شود.
 

وی افزود: برای اینکه انقلاب به انحراف کشیده نشود امامان مظلوم برای دفاع از مکتب اسلامی جان ها دادند و اکنون وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم و فرهنگ و اعتقادات و باورهای اسلامی ترویج و نهادینه کنیم.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: امروزه دشمن تاکتیک جنگ را تغییر داده و از جنگ سرد به جنگ نرم هدف گرفته و باورها و فرهنگ اسلامی را مورد حجمه قرار داده و این دغدغه ای مهم برای مقام معظم رهبری است که باید مسئولین بیش از بیش مورد توجه قرار دهند.

وی تاکید کرد: باید بصیرت،معرفت جوانان و نخبگان ،حوزه های علمیه ،دانشگاه ها به قدری کافی باشد که هر ندای رهبری لبیک گویند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها